hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Dwór Konstancin Konstancin Jeziorna - najlepsza oferta na hotel Dwór Konstancin Konstancin Jeziorna

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Dwór Konstancin Konstancin Jeziorna - najlepsza oferta na hotel Dwór Konstancin Konstancin Jeziorna
Lista miast > Hotele Konstancin JeziornaDwór Konstancin Konstancin Jeziorna

Dwór Konstancin

Adres Ul. Od Lasu 23, Konstancin Jeziorna
Galeria zdjęć
Dwór Konstancin - hotel Konstancin Jeziorna
Dwór Konstancin - hotel Konstancin Jeziorna
Dwór Konstancin - hotel Konstancin Jeziorna
Dwór Konstancin - hotel Konstancin Jeziorna
Dwór Konstancin - hotel Konstancin Jeziorna
Dwór Konstancin - hotel Konstancin Jeziorna
Dwór Konstancin - hotel Konstancin Jeziorna
Dwór Konstancin - hotel Konstancin Jeziorna
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Konstancin-Jeziorna, położona około 20 km na południe od Warszawy. Zapraszamy do znajdującego się w tym uzdrowisku Dworu Konstancin.
Struktura i standard pokoi
Największym atutem naszych pokoi jest niepowtarzalny widok z okien na kojącą otulinę Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
Dysponujemy 24 pokojami hotelowymi, w większości klimatyzowanymi z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Maksymalnie możemy gościć w naszym hotelu 56 osób:
5 pokoi może przyjąć rodzinę z dwójka dzieci,
2 pokoje są wyposażone w łóżka pojedyncze, małżeńskie,
1 pokój jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Wyżywienie
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowo otwartej restauracji w Konstancinie - Jeziornie. Miejsca stworzonego przez pasjonatów życia, dobrego jedzenia i relaksu. W naszym repertuarze znajdą Państwo wysublimowaną kuchnię o wielu smakach. Nasz kucharz zadba o podniebienie gości, a kelner zaproponuje bogatą kartę win i szlachetnych trunków. Dla gości szukających intymności oferujemy VIP room, gdzie zapewniamy maksimum dyskrecji i prywatności dla narad biznesowych oraz wszelkich innych spotkań.
Wyposażenie
Obok Dworu Konstancin usytuowana jest stadnina koni, która oferuje przejażdżki konne, kuligi, bryczki, wyjazdy w teren etc. Dla dzieci kucyki i inne atrakcje.
Infrastruktura konferencyjna
Dwór Konstancin to miejsce, gdzie każde zaplanowane przez Państwa uroczystości zostaną zorganizowane profesjonalnie, dokładnie według Państwa oczekiwań i życzeń. Dysponujemy ponad 250 m2 powierzchni konferencyjnej w 3 salach. Pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny (projektory multimedialne, ekrany, tablice ścieralne i flipcharty). Jednocześnie na 3 salach możemy zorganizować konferencje i szkolenia dla 150 osób. Zapewniamy także na najwyższym poziomie obsługę gastronomiczną.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Dwór Konstancin Konstancin Jeziorna - rezerwuj taniej hotel Dwór Konstancin Konstancin Jeziorna - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Dwór Konstancin Konstancin Jeziorna taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Dwór Konstancin Konstancin Jeziorna już teraz