hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Sosnowe Zacisze Kleosin k. Białegostoku - najlepsza oferta na hotel Sosnowe Zacisze Kleosin k. Białegostoku

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Sosnowe Zacisze Kleosin k. Białegostoku - najlepsza oferta na hotel Sosnowe Zacisze Kleosin k. Białegostoku
Lista miast > Hotele Kleosin k. BiałegostokuSosnowe Zacisze Kleosin k. Białegostoku
inne

Sosnowe Zacisze

Adres Miejscowość Ignatki Osiedle / ul. Leśna 20, Kleosin k. Białegostoku
Galeria zdjęć
Sosnowe Zacisze - hotel Kleosin k. Białegostoku
Sosnowe Zacisze - hotel Kleosin k. Białegostoku
Sosnowe Zacisze - hotel Kleosin k. Białegostoku
Sosnowe Zacisze - hotel Kleosin k. Białegostoku
Sosnowe Zacisze - hotel Kleosin k. Białegostoku
Sosnowe Zacisze - hotel Kleosin k. Białegostoku
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Nasz obiekt znajduje się w czystym ekologicznie i pełnym atrakcji turystycznym regionie. Do Państwa dyspozycji oddajemy 40 pokoi z bogatym wyposażeniem (100 miejsc noclegowych). Śniadanie serwowane jest codziennie w godzinach od 7.00 do 10.00. Do dyspozycji gości oddajemy duży monitorowany parking oraz internet Wi-Fi.

Malownicze położenie oraz śpiew ptaków pozwala na zrelaksowanie i dobre samopoczucie.
Struktura i standard pokoi
Sosnowe Zacisze oferuje Gościom 40 pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych. Każdy z nich wyposażony jest w oddzielne łóżka, miejsce do pracy, TV naziemną, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz łazienkę z prysznicem.
Wyżywienie
Oferujemy pełną obsługę gastronomiczną, bar, salę kominkową oraz salę bankietową na 200 osób. Na terenie obiektu znajduje się ogródek letni, w którym organizujemy imprezy plenerowe: wiosną i latem grill, a jesienią i zimą - ognisko.
Wypoczynek
Zapraszamy do uczestnictwa w biesiadach i wieczorach regionalnych organizowanych w naszym obiekcie oraz spotkań z folklorem i muzyka ludową. Proponujemy również wypoczynek na łonie natury: latem - spacery po lesie, wycieczki rowerowe i konne, loty balonem, gry terenowe, ogniska oraz grillowanie, zimą - kuligi, jazdę na nartach biegowych i łyżwach. Organizujemy jednodniowe wyjazdy na Litwę i Białoruś. W obiekcie prowadzimy sprzedaż pocztówek, map, przewodników oraz pamiątek regionalnych.
Infrastruktura konferencyjna
Organizujemy szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, imprezy firmowe, bale, bankiety, festyny oraz imprezy okolicznościowe: studniówki, przyjęcia weselne i inne. Prowadzimy pełen catering.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Sosnowe Zacisze Kleosin k. Białegostoku - rezerwuj taniej hotel Sosnowe Zacisze Kleosin k. Białegostoku - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Sosnowe Zacisze Kleosin k. Białegostoku taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Sosnowe Zacisze Kleosin k. Białegostoku już teraz