hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Amaryllis Jasin k. Swarzędza - najlepsza oferta na hotel Amaryllis Jasin k. Swarzędza

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Amaryllis Jasin k. Swarzędza - najlepsza oferta na hotel Amaryllis Jasin k. Swarzędza
Lista miast > Hotele Jasin k. SwarzędzaAmaryllis Jasin k. Swarzędza

Amaryllis

Adres Ul. Poznańska 39, Jasin k. Swarzędza
Galeria zdjęć
Amaryllis - hotel Jasin k. Swarzędza
Amaryllis - hotel Jasin k. Swarzędza
Amaryllis - hotel Jasin k. Swarzędza
Amaryllis - hotel Jasin k. Swarzędza
Amaryllis - hotel Jasin k. Swarzędza
Amaryllis - hotel Jasin k. Swarzędza
Amaryllis - hotel Jasin k. Swarzędza
Amaryllis - hotel Jasin k. Swarzędza
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel położony przy trasie Poznań-Warszawa. Cisza i spokój, ciekawe tereny, dają Państwu znakomite warunki wypoczynku, przy jednoczesnym bardzo dobrym i szybkim dojeździe do Centrum Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Struktura i standard pokoi
Do Państwa dyspozycji są 36 pokoje o podwyższonym standardzie jak i luksusowe 3 apartamenty. Każdy pokój jest wyposażony w minibar i sejf elektroniczny. Wnętrza urządzone ze smakiem, istnieje możliwość zmiany ustawienia w zależności od Państwa potrzeb.
Wyżywienie
W sali restauracyjnej serwujemy dania kuchni europejskiej jak i polskiej. Miła i sympatyczna obsługa wyczulona na Państwa oczekiwania jest do Państwa dyspozycji przez cały czas.
W barze zamówią Państwo wszystko co potrzebne aby mile spędzić popołudnie i wieczór. Do dyspozycji mają Państwo z jednej strony Salę Kominkową oraz Salę Restauracyjną.
Sala Kominkowa to miejsce popołudniowych spotkań. Z jednej strony oddzielona Barem od Sali Głównej oraz z drugiej położona w najbliższym sąsiedztwie basenu.
Wyposażenie
Hotel objęty jest bezprzewodowym dostępem do internetu WIFI.
Kryty basen zapewni Państwu relaks na wysokim poziomie. Wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły jest do dyspozycji całą dobę a blisko położona Sala Kominkowa będzie z pewnością Państwa ulubionym miejscem w naszym Hotelu.
W wolnych chwilach możecie Państwo skorzystać z Sauny. Oferujemy Saune suchą i parową. Korzystanie z sauny dla Gości hotelowych - bezpłatnie.
Ogródek letni to miejsce gdzie organizujemy imprezy z grillem, pieczeniem dzika.
Staw z Jesiotrami to kolejna niespodzianka jaką można wykorzystać aby umilić sobie pobyt w naszym hotelu. Złowione ryby od razu można przekazać w ręce doświadczonych kucharzy i przyrządzić według życzenia.
Infrastruktura konferencyjna
Sala Konferencyjna do idealne miejsce organizowania spotkań oraz narad. Wyposażenie sali dostosowujemy do Państwa oczekiwań.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Amaryllis Jasin k. Swarzędza - rezerwuj taniej hotel Amaryllis Jasin k. Swarzędza - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Amaryllis Jasin k. Swarzędza taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Amaryllis Jasin k. Swarzędza już teraz