hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Wiktoriański Grójec - najlepsza oferta na hotel Wiktoriański Grójec

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Wiktoriański Grójec - najlepsza oferta na hotel Wiktoriański Grójec
Lista miast > Hotele GrójecWiktoriański Grójec

Wiktoriański

Adres Ul. Ks. Piotra Skargi 39, Grójec
Galeria zdjęć
Wiktoriański - hotel Grójec
Wiktoriański - hotel Grójec
Wiktoriański - hotel Grójec
Wiktoriański - hotel Grójec
Wiktoriański - hotel Grójec
Wiktoriański - hotel Grójec
Wiktoriański - hotel Grójec
Wiktoriański - hotel Grójec
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Prestiżowy Hotel WIKTORIAŃSKI*** znajduje się w Grójcu w pobliżu skrzyżowania tras krajowych nr 50 i 7. Tak dogodna lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do stolicy Polski a jednocześnie zapewnia kameralność i zaciszna atmosferę.
Struktura i standard pokoi
Nasze pokoje przyjmą Państwa ciepłem i luksusowym wnętrzem. Każdy pokój posiada łazienkę, taras, telefon, telewizor, internetowe łącze oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Hotel posiada 31 pokoi, w tym 2 apartamenty. Z dostawkami możemy przyjąć 51 Gości.
Wyżywienie
Restaurację w naszym Hotelu łatwo znaleźć, ale żal z niej wychodzić. Nasi Goście znajdą się w niepowtarzalnej galerii zapachów i aromatów. Serwujemy potrawy kuchni światowej oraz dania według regionalnych przepisów mistrzów sztuki kulinarnej. Na życzenie posiłki przyrządzane są z indywidualnie dobranych składników trafiających w smak zależnie od apetytu Gościa. Restauracja czynna jest codziennie w porze śniadaniowej, podczas lunchu i kolacji. Tu naprawdę apetyt rośnie w miarę jedzenia. Na wyposażeniu każdej z sal jest flipchart i ekran (w cenie). Udostępniamy również sprzęt prezentacyjny - rzutnik folii oraz rzutnik multimedialny.
Wyposażenie
Do dyspozycji gości jest całodobowy parking strzeżony, ogród, sauna, bilard. Na życzenie organizujemy wieczór z DJ-em. Możemy zorganizować wieczór z DJ-em lub inne uzgodnione atrakcje.
Infrastruktura konferencyjna
Organizujemy: konferencje, sympozja, pobyty motywacyjne, imprezy integracyjne, imprezy promocyjno- handlowe, bankiety oraz bale firmowe. Organizatorom spotkań przekazujemy do dyspozycji 7 różnorodnych sal. Wszystkie sale są klimatyzowane, z możliwością zaciemnienia, wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny. Wyjątkową oprawę Państwa imprezy zapewnią dwie reprezentacyjne i funkcjonalne sale: COLOSEUM i WERSAL.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Wiktoriański Grójec - rezerwuj taniej hotel Wiktoriański Grójec - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Wiktoriański Grójec taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Wiktoriański Grójec już teraz