hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Zamek Dubiecko Dubiecko - najlepsza oferta na hotel Zamek Dubiecko Dubiecko

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Zamek Dubiecko Dubiecko - najlepsza oferta na hotel Zamek Dubiecko Dubiecko
Lista miast > Hotele DubieckoZamek Dubiecko Dubiecko

Zamek Dubiecko

Adres Ul. Zamkowa 1, Dubiecko
Galeria zdjęć
Zamek Dubiecko - hotel Dubiecko
Zamek Dubiecko - hotel Dubiecko
Zamek Dubiecko - hotel Dubiecko
Zamek Dubiecko - hotel Dubiecko
Zamek Dubiecko - hotel Dubiecko
Zamek Dubiecko - hotel Dubiecko
Zamek Dubiecko - hotel Dubiecko
Zamek Dubiecko - hotel Dubiecko
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Zamku w Dubiecku, ma swoisty niepowtarzalny nastrój i przyjemną atmosferę. Zaprasza swoich gości urokliwymi pokojami z czasów Diabła Łańcuckiego i Ignacego Krasickiego, wystrój wnętrz, odwzorowuje charakterystyczny klimat XVIII wiecznych komnat.
Struktura i standard pokoi
Zamkowe pokoje oraz klimatyczna oficyna hotelowa, zlokalizowana w bocznym skrzydle obiektu - oferują kameralne zakwaterowanie w pokojach jedno, dwu i trzy osobowych, oraz w przestronnych i ekskluzywnych apartamentach. Stylowe wnętrza, bogactwo smaku oraz miła i profesjonalna obsługa zadowolą najbardziej wymagających Gości. Do dyspozycji gości oddajemy 11 pokoi i 4-ry apartamenty. Wszystkie pokoje mają osobny węzeł sanitarny, przedpokój z szafą i sejfem. Pokoje wyposażone są w internet i TV.
Wyżywienie
Zapraszamy do naszego, zamkowego królestwa dobrej kuchni. Zarówno kulinarni tradycjonaliści, jak i poszukiwacze nowych smaków znajdą tu coś odpowiedniego dla siebie. Podajemy dania proste, lecz godne poematu, przyrządzone z najwyższą wirtuozerią i co najważniejsze - z sercem. W naszej karcie przeważają dania kuchni staropolskiej, ale znajdą tutaj Państwo także potrawy będące fantazjami szefa kuchni. Warto spróbować wyśmienitej kaczki na karmelizowanych jabłkach w miodzie, rozpływającej się w ustach pieczeni z jelenia z jałowcem i prawdziwkami, podanej z pierogiem z kaszy gryczanej po staropolsku a także słodkości takich jak szarlotka.
Wypoczynek
Piękna dolina Sanu oraz widoki Pogórza Dynowskiego zachęcają do spływów kajakowych. Dzięki staraniom miłośników przyrody i kajakarstwa z Zamku Dubiecko wytyczono specjalne trasy kajakowe o różnej długości dostępne zarówno dla rodzin z dziećmi jak i doświadczonych kajakarzy, wiodące przez najpiękniejsze odcinki rzeki San.
Doceń piękno koni i radość przejażdżki bryczką, wozem konnym lub saniami. Okolice Dubiecka stwarzają idealna scenerie do romantycznych wycieczek, o każdej porze roku, zarówno dla zakochanych par, rodzin czy grupy przyjaciół.
Infrastruktura konferencyjna
Sala konferencyjna wyposażona jest w ekran, dostęp do internetu, sprzęt multimedialny, nagłośnienie i klimatyzację. W sąsiedztwie sali konferencyjnej znajduje się sala kominkowa doskonale sprawdzająca się jako sala konsumpcyjna. W sytuacji zapotrzebowania na dużą ilość miejsc konferencyjnych sale możemy połączyć w jedną przestrzeń, która może pomieścić wówczas nawet 200 osób.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Zamek Dubiecko Dubiecko - rezerwuj taniej hotel Zamek Dubiecko Dubiecko - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Zamek Dubiecko Dubiecko taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Zamek Dubiecko Dubiecko już teraz