hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Podzamcze*** Dobczyce - najlepsza oferta na hotel Podzamcze*** Dobczyce

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Podzamcze*** Dobczyce - najlepsza oferta na hotel Podzamcze*** Dobczyce
Lista miast > Hotele DobczycePodzamcze*** Dobczyce

Podzamcze***

Adres Ul. Wąska 1, Dobczyce
Galeria zdjęć
Podzamcze*** - hotel Dobczyce
Podzamcze*** - hotel Dobczyce
Podzamcze*** - hotel Dobczyce
Podzamcze*** - hotel Dobczyce
Podzamcze*** - hotel Dobczyce
Podzamcze*** - hotel Dobczyce
Podzamcze*** - hotel Dobczyce
Podzamcze*** - hotel Dobczyce
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Restauracja i Hotel Podzamcze znajduje się w centrum malowniczego miasteczka Dobczyce k/Krakowa, u podnóża XIV wiecznego zamku i zaledwie 300m od Jeziora Dobczyckiego. Dobczyce to jedna z najstarszych osad w Dolinie rzeki Raby, położona nad malowniczym Jeziorem Dobczyckim, zaledwie 30 km. od Krakowa. Sąsiedztwo wzniesień Beskidu Wyspowego i Pogórza Wielickiego, wspaniała, barwna przyroda, a także wkomponowane w nią zabytki architektury sakralnej oraz świeckiej sprawiają, że miasteczko to jest jednym z atrakcyjniejszych punktów turystycznych w Małopolsce.
Struktura i standard pokoi
Do Państwa dyspozycji oddajemy 31 miejsc noclegowych w 12 przestronnych pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych. Każdy z nich wyposażony jest w telefon, TV SAT, łazienkę z prysznicem oraz bezprzewodowy Internet. Gwarantujemy komfort, ciepłą atmosferę oraz służymy radą i pomocą w każdej kwestii. Hotel Podzamcze jest obiektem strzeżonym i monitorowanym. Naszym gościom zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe oraz możliwość przechowania bagażu i złożenia depozytu. Obiekt posiada windę i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
Wyżywienie
Na pierwszym piętrze mieści się przytulna, połączona z dużym barem restauracja o niepowtarzalnym charakterze. To co stanowi o jej wyjątkowości to przede wszystkim pyszne, tworzone z pasją jedzenie. Nasz Szef Kuchni, Sławomir Janus, zaprasza wszystkich na kulinarne podróże po różnych zakątkach Polski i innych krajów.
Przytulne, klimatyczne wnętrze, wyśmienita kuchnia, szeroki wybór kaw, drinków i win sprawią, że nasza restauracja będzie idealnym miejscem zarówno na spotkanie biznesowe, rodzinny obiad, czy też romantyczną kolację we dwoje, jak również na celebrowanie wszystkich ważnych momentów życia – chrzcin, komunii, zaręczyn, wesel, jubileuszy.
Wyposażenie
Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych i starszych - wyposażony jest w windę, odpowiednie łazienki oraz podjazdy. Posiada również monitorowany parking oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.
Wypoczynek
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety szkoleniowe. W każdym z nich do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną, klimatyzowaną salę bankietową mieszczącą maksymalnie 200 osób, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu, indywidualnie dobrane menu oraz monitorowane miejsca parkingowe.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Podzamcze*** Dobczyce - rezerwuj taniej hotel Podzamcze*** Dobczyce - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Podzamcze*** Dobczyce taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Podzamcze*** Dobczyce już teraz