hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Dwór Sieraków Dobczyce - najlepsza oferta na hotel Dwór Sieraków Dobczyce

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Dwór Sieraków Dobczyce - najlepsza oferta na hotel Dwór Sieraków Dobczyce
Lista miast > Hotele DobczyceDwór Sieraków Dobczyce

Dwór Sieraków

Adres Miejscowość Sieraków 233, Dobczyce
Galeria zdjęć
Dwór Sieraków - hotel Dobczyce
Dwór Sieraków - hotel Dobczyce
Dwór Sieraków - hotel Dobczyce
Dwór Sieraków - hotel Dobczyce
Dwór Sieraków - hotel Dobczyce
Dwór Sieraków - hotel Dobczyce
Dwór Sieraków - hotel Dobczyce
Dwór Sieraków - hotel Dobczyce
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Niecałe 25 minut drogi od Krakowa w malowniczej, spokojnej i pełnej zieleni okolicy znajduje się zabytkowy Dwór Sieraków, którego historia sięga 1847 roku. Historyczny polski dwór położony jest na 4 hektarach oryginalnego starego parku w miejscowości Sieraków w północnej części gminy Dobczyce.
Struktura i standard pokoi
Dwór Sieraków to połączenie tradycji i elegancji o przepięknych wnętrzach zaprojektowanych z niezwykłą starannością. Obiekt został niedawno powiększony i odnowiony, jednocześnie utrzymano kameralną atmosferę historycznej rezydencji dworskiej. Dwór Sieraków jest w pełni przystosowany do organizacji wystawnych przyjęć i balów, konferencji i spotkań biznesowych, kameralnych kolacji, rozmaitych wystaw oraz imprez kulturalnych. Do dyspozycji gości są pokoje typu single, double standard, double lux oraz twin.
Wyżywienie
Dwór Sieraków proponuję staropolską i europejska kuchnie w wydaniu dworskim. Starannie przygotowane menu Szefa Kuchni to propozycja dla smakoszy gotowych do kulinarnych podróży. Do wszystkich wykwintnych dań proponujemy szeroki wybór win i alkoholi z całego świata.
Infrastruktura konferencyjna
Dwór Sieraków zapewnia znakomite warunki do organizacji spotkań o różnym charakterze: konferencji, szkoleń czy spotkań businessowych. Zabytkowe wnętrza Dworu wprowadzają atmosferę skupienia i koncentracji.
Do dyspozycji gości oddajemy 3 eleganckie, w pełni wyposażone sale konferencyjne o różnych rozmiarach. Wszystkie salę są dekorowane i ustawiane według życzeń klienta.
Ponadto dysponujemy bardzo dobrym wyposażeniem technicznym i audiowizualnym., dyskretną i wykwalifikowaną obsługą oraz ciekawą ofertą gastronomiczną, w której skład wchodzą napoje, przekąski podczas przerw, jak i również pełne menu.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Dwór Sieraków Dobczyce - rezerwuj taniej hotel Dwór Sieraków Dobczyce - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Dwór Sieraków Dobczyce taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Dwór Sieraków Dobczyce już teraz