hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Zamek Camelot Dębica - najlepsza oferta na hotel Zamek Camelot Dębica

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Zamek Camelot Dębica - najlepsza oferta na hotel Zamek Camelot Dębica
Lista miast > Hotele DębicaZamek Camelot Dębica

Zamek Camelot

Adres Ul. Kawęczyńska 59 B, Dębica
Galeria zdjęć
Zamek Camelot - hotel Dębica
Zamek Camelot - hotel Dębica
Zamek Camelot - hotel Dębica
Zamek Camelot - hotel Dębica
Zamek Camelot - hotel Dębica
Zamek Camelot - hotel Dębica
Zamek Camelot - hotel Dębica
Zamek Camelot - hotel Dębica
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Zamek Camelot to luksusowy obiekt bankietowo-konferencyjny położony na południu Polski, na trasie przelotowej pomiędzy Krakowem a Przemyślem. Słynie z niepowtarzalnego stylu, komfortowego wyposażenia i znakomitej kuchni.
Struktura i standard pokoi
Nowocześnie zaaranżowane pokoje dają komfort prawdziwego wypoczynku i spokoju. W każdym pokoju znajduje się łazienka odpowiadająca współczesnym standardom, klimatyzacja, TV sat oraz darmowe łącze intenetowe Wi-Fi.
Wyżywienie
Restauracja "Zamek CAMELOT" to idealne miejsce do spotkań towarzyskich i integracyjnych. Jest to miejsce, gdzie każde zaplanowane wydarzenie, spotkanie firmowe czy rodzinna uroczystość zostanie zorganizowane profesjonalnie i zgodnie z każdym życzeniem naszych klientów. Nasza kuchnia ma do zaoferowania szeroki wybór zestawów obiadowych jak również otwarta jest na inne propozycje, aby w jak najlepszy sposób zadowolić naszych klientów. Kuchnia słynie ze smacznych i zdrowych posiłków przyrządzanych według domowych receptur.
Infrastruktura konferencyjna
Zamek Camelot to miejsce, gdzie każde zaplanowane wydarzenie, spotkanie firmowe czy rodzinna uroczystość zostanie zorganizowane profesjonalnie i zgodnie z każdym życzeniem naszych klientów. Dajemy możliwość zorganizowania konferencji, bankietów, kongresów, jak również innych imprez firmowych, oddając do dyspozycji dwie sale o powierzchni: 600 m² („Sala Bankietowa”) oraz 80 m² („Sala Rycerska”).
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Zamek Camelot Dębica - rezerwuj taniej hotel Zamek Camelot Dębica - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Zamek Camelot Dębica taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Zamek Camelot Dębica już teraz