hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Med & SPA Villa Park Ciechocinek - najlepsza oferta na hotel Med & SPA Villa Park Ciechocinek

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Med & SPA Villa Park Ciechocinek - najlepsza oferta na hotel Med & SPA Villa Park Ciechocinek
Lista miast > Hotele CiechocinekMed & SPA Villa Park Ciechocinek

Med & SPA Villa Park

Adres Ul. Warzelniana 10, Ciechocinek
Galeria zdjęć
Med & SPA Villa Park - hotel Ciechocinek
Med & SPA Villa Park - hotel Ciechocinek
Med & SPA Villa Park - hotel Ciechocinek
Med & SPA Villa Park - hotel Ciechocinek
Med & SPA Villa Park - hotel Ciechocinek
Med & SPA Villa Park - hotel Ciechocinek
Med & SPA Villa Park - hotel Ciechocinek
Med & SPA Villa Park - hotel Ciechocinek
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Villa Park to czterogwiazdkowy Hotel Med. & Spa znajdujący się w Ciechocinku - jednym z najpopularniejszych i największych polskich uzdrowisk. Doskonałe położenie w przepięknym Parku Zdrojowym zapewnia gościom komfort i wypoczynek w ciszy i zieleni. Ten nowoczesny obiekt oferuje najwyższy standard świadczonych usług.
Odległości:
Warszawa - Ciechocinek -> 200 km
Poznań - Ciechocinek -> 160 km
Łódź - Ciechocinek -> 140 km
Trójmiasto - Ciechocinek -> 200 km
Struktura i standard pokoi
W głównym budynku hotelu Med & SPA Villa Park do wyboru jest aż 6 różnych rodzajów zakwaterowania (pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, studio, apartamenty), a dodatkowo można zatrzymać się w jednym z wolno stojących, otoczonych zielenią apartamentów rodzinnych z aneksem kuchennym, z których część posiada prywatne tarasy. Hotel Villa Park Med & Spa dysponuje 13 pokojami jednoosobowymi, 24 pokojami dwuosobowymi oraz 6 apartamentami.
Wyżywienie
Zapraszamy do restauracji: "Preludium", gdzie suto zastawiony bufet kusi swoim wyglądem i wprawia w dobry nastrój już od rana. Oferujemy wykwintne dania kuchni polskiej i innych narodów. Malownicze sąsiedztwo "parku zdrojowego" i sympatyczna obsługa pozwolą na miłe spędzenie czasu w naszej restauracji. Dla dzieci przygotowaliśmy fantazyjnie ilustrowane bajkowe menu, gdzie zaczarowane zestawy kuszą swoją zawartością.
CAFE SWING - miłośnikom dobrej muzyki i wyśmienitej kawy polecamy kawiarnię Cafe Swing z szerokim wachlarzem deserów i wybornych drinków przygotowywanych przez naszych barmanów. W każdy piątek i sobotę zapraszamy na wieczory z muzyką na żywo.
Wyposażenie
Rekreacja:
Rowery,
Nordic Walking.
Instytut Med. & Spa:
Mając na uwadze styl życia współczesnego człowieka, w oparciu o najnowsze zdobycze techniki opracowaliśmy unikalne programy weekendowe, lecznicze i profilaktyczne, które łączą kompleksową odnowę biologiczną organizmu z aktywnym wypoczynkiem, zabiegami fizjoterapeutycznymi i kosmetyką estetyczną.
Podczas wykonywania zabiegów zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi w specjalnie zaaranżowanym pokoju dziecięcym.
Wypoczynek
Oferta Med. & Spa obejmuje odnowę biologiczną, aktywny wypoczynek, zabiegi fizjoterapeutyczne oraz kosmetykę estetyczną. Jest to jeden z najnowocześniej wyposażonych obiektów tego typu w Polsce. Oprócz szerokiej bazy zabiegowej proponujemy basen solankowy z jacuzzi. Dzięki spokojnej atmosferze i fachowej opiece nasi Goście wyjeżdżają wypoczęci i pełni energii, w dobrej formie psychicznej jak i fizycznej. Można tu, jak głosi motto Villa Park "odzyskać zdrowie i zachować młodość".
Infrastruktura konferencyjna
Med & SPA Villa Park oferuje sześć wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, w których można zorganizować spotkanie do 200 osób. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, posiadają dostęp do światła dziennego wraz z możliwością pełnego zaciemnienia. Większość sal jest wyposażonych w pełni zautomatyzowany, zdalnie sterowany system wizualno-dźwiękowy z wykorzystaniem rzutników WXGA z przyłączami VGA lub HDMI, ekranem o szerokości 3 metrów oraz nagłośnieniem sufitowym, dostępem do Internetu. W Sali Parkowej 2 oferujemy Państwu 60 calowy monitor z przyłączami VGA lub HDMI.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Med & SPA Villa Park Ciechocinek - rezerwuj taniej hotel Med & SPA Villa Park Ciechocinek - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Med & SPA Villa Park Ciechocinek taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Med & SPA Villa Park Ciechocinek już teraz