hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Park Hotel Bydgoszcz - najlepsza oferta na hotel Park Hotel Bydgoszcz

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Park Hotel Bydgoszcz - najlepsza oferta na hotel Park Hotel Bydgoszcz
Lista miast > Hotele BydgoszczPark Hotel Bydgoszcz

Park Hotel

Adres Ul. Wrocławska 3, Bydgoszcz
Galeria zdjęć
Park Hotel - hotel Bydgoszcz
Park Hotel - hotel Bydgoszcz
Park Hotel - hotel Bydgoszcz
Park Hotel - hotel Bydgoszcz
Park Hotel - hotel Bydgoszcz
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
PARK HOTEL jest usytuowany w centrum Bydgoszczy, w miejscu gdzie zbiegają się najważniejsze szklaki komunikacyjne. Usytuowany na skraju malowniczego parku nad Bydgoskim Kanałem. Tak dogodna lokalizacja pozwala na szybki dojazd do ścisłego centrum miasta.
Struktura i standard pokoi
W hotelu znajduje się 35 pokoi 1 i 2 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, mini bar, tv sat, telefon oraz dostęp do internetu.
Wyżywienie
Restauracja Przy IV Śluzie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród gości hotelowych, jak i osób poszukujących sprawdzonego, gwarantującego wysoką jakość lokalu na zorganizowanie imprezy rodzinnej lub spotkania biznesowego. Ta położona w centrum Bydgoszczy restauracja, sąsiaduje z pięknym, historycznym parkiem, rozciągającym się wzdłuż brzegów Kanału Bydgoskiego.
Restauracja może pomieścić jednorazowo 120 osób. W restauracji czeka na Państwa: bogate Menu, klimatyczne wnętrze, kącik zabaw dla dzieci, dostęp do bezprzewodowego internetu.
Wyposażenie
Zmotoryzowanym Gościom proponujemy pozostawienie samochodu na bezpiecznym, położonym przy hotelu, zamkniętym parkingu.
Infrastruktura konferencyjna
Park Hotel w Bydgoszczy, to idealne miejsce na organizację różnego rodzaju konferencji i spotkań firmowych. W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Park Hotelu w centrum Bydgoszczy znajdziecie Państwo idealne warunki do zorganizowania kameralnego spotkania biznesowego jak i dużej konferencji. Dysponujemy czterema salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić łącznie 495 osób.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Park Hotel Bydgoszcz - rezerwuj taniej hotel Park Hotel Bydgoszcz - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Park Hotel Bydgoszcz taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Park Hotel Bydgoszcz już teraz