hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Holiday Inn Bydgoszcz Bydgoszcz - najlepsza oferta na hotel Holiday Inn Bydgoszcz Bydgoszcz

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Holiday Inn Bydgoszcz Bydgoszcz - najlepsza oferta na hotel Holiday Inn Bydgoszcz Bydgoszcz
Lista miast > Hotele BydgoszczHoliday Inn Bydgoszcz Bydgoszcz

Holiday Inn Bydgoszcz

Adres Ul. Grodzka 36, Bydgoszcz
Galeria zdjęć
Holiday Inn Bydgoszcz - hotel Bydgoszcz
Holiday Inn Bydgoszcz - hotel Bydgoszcz
Holiday Inn Bydgoszcz - hotel Bydgoszcz
Holiday Inn Bydgoszcz - hotel Bydgoszcz
Holiday Inn Bydgoszcz - hotel Bydgoszcz
Holiday Inn Bydgoszcz - hotel Bydgoszcz
Holiday Inn Bydgoszcz - hotel Bydgoszcz
Holiday Inn Bydgoszcz - hotel Bydgoszcz
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Czterogwiazdkowy hotel Holiday Inn Bydgoszcz jest położony w samym sercu Bydgoszczy. Hotel Holiday Inn Bydgoszcz jest usytuowany w zielonej okolicy, nieopodal Brdy. Do centrum miasta i zabytkowej starówki można z niego dojść w zaledwie 5 minut. Dojście do centrum konferencyjnego Opera Nova zajmuje zaś 10 minut.
Struktura i standard pokoi
Hotel oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych.

Goście mają do dyspozycji nowocześnie urządzone pokoje z sejfem na laptopa, minibarem, telefonem oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. W każdym z nich mieści się łazienka.
Wyżywienie
Hotel zaprasza do stylowej restauracji Bolero. W Open Lobby można zrelaksować się przy drinku lub przekąsce, poczytać przy kominku bądź pograć w gry planszowe.
Wyposażenie
W Open Lobby znajduje się telewizor z dostępem do kodowanych kanałów sportowych, a także biurko z komputerem iMac, drukarką, portami USB oraz europejskimi i brytyjskimi gniazdkami.
Wypoczynek
Zaplecze rekreacyjne obiektu obejmuje niewielką siłownię i saunę. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Na miejscu dostępny jest ponadto podziemny parking.
Infrastruktura konferencyjna
Holiday Inn Bydgoszcz posiada 6 dużych, luksusowych i obficie wyposażonych sal konferencyjnych, które umożliwiają organizację każdej konferencji. Największa sala konferencyjna o nazwie „Opera”, przeznaczona jest dla 350 osób, urządzona jest w układzie teatralnym, co pozwala zapewnić odpowiednią widoczność także w trakcie największych wydarzeń. Sala została zaprojektowana tak, aby można było ją podzielić na 4 mniejsze lub 2 większe sale.
Wszystkie sale wyposażone są w szybki bezprzewodowy i przewodowy dostęp do Internetu oraz najnowsze rozwiązania audio-wizualne i multimedialne.
Profesjonalny zespół zapewni udaną organizację wszelkich konferencji i wydarzeń.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Holiday Inn Bydgoszcz Bydgoszcz - rezerwuj taniej hotel Holiday Inn Bydgoszcz Bydgoszcz - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Holiday Inn Bydgoszcz Bydgoszcz taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Holiday Inn Bydgoszcz Bydgoszcz już teraz