hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Agat Bydgoszcz - najlepsza oferta na hotel Agat Bydgoszcz

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Agat Bydgoszcz - najlepsza oferta na hotel Agat Bydgoszcz
Lista miast > Hotele BydgoszczAgat Bydgoszcz

Agat

Adres Ul. Nad Torem 17, Bydgoszcz
Galeria zdjęć
Agat - hotel Bydgoszcz
Agat - hotel Bydgoszcz
Agat - hotel Bydgoszcz
Agat - hotel Bydgoszcz
Agat - hotel Bydgoszcz
Agat - hotel Bydgoszcz
Agat - hotel Bydgoszcz
Agat - hotel Bydgoszcz
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Agat** mieści się w bydgoskiej dzielnicy Czyżkówko, około 3500 m od Dworca PKP (dojazd komunikacją miejską linii 51 i 58) przy trasie wylotowej na Koszalin.
Struktura i standard pokoi
Hotel oferuje Państwu pokoje o standardzie **, każdy wyposażony w łazienkę z prysznicem, telewizor, tv-sat zbiorczą, telefon, internet bezprzewodowy. Dostępne są także pokoje o podwyższonym standardzie oferujące dodatkowo m.in. drobny sprzęt fitness, np. steper, rowerek itp. Dla gości zagranicznych w pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się także tunery satelitarne do samodzielnego wybierania ojczystego języka (Chiny, Włochy).
Wyżywienie
Restauracja hotelowa Smaki Dzieciństwa zaprasza codziennie w godzinach 6-23. Dla gości hotelowych śniadania w formie szwedzkiego stołu serwowane są w godzinach 6-10. Na życzenie Gości posiłki wydawane są całą dobę np. śniadanie o 4 rano.
Wyposażenie
Hotel zapewnia bezpłatny parking, dozorowany przez pracownika hotelu (ochrona fizyczna) w godzinach nocnych 22-6. Codziennie bezpłatnie: bezprzewodowy Internet, rezerwację taxi, budzenie. Za dodatkową opłatą usługi pralnicze i prasowalnicze.
Infrastruktura konferencyjna
W Hotelu znajduje się sześć niezależnych klimatyzowanych sal doskonale nadających się na konferencje, seminaria, spotkania biznesowe czy szkolenia. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia do 100 osób w ustawieniu kinowym lub ze stołami konferencyjnymi.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Agat Bydgoszcz - rezerwuj taniej hotel Agat Bydgoszcz - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Agat Bydgoszcz taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Agat Bydgoszcz już teraz