hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Hibiskus Boguchwała - najlepsza oferta na hotel Hibiskus Boguchwała

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Hibiskus Boguchwała - najlepsza oferta na hotel Hibiskus Boguchwała
Lista miast > Hotele BoguchwałaHibiskus Boguchwała

Hibiskus

Adres Miejscowość Zarzecze 19, Boguchwała
Galeria zdjęć
Hibiskus - hotel Boguchwała
Hibiskus - hotel Boguchwała
Hibiskus - hotel Boguchwała
Hibiskus - hotel Boguchwała
Hibiskus - hotel Boguchwała
Hibiskus - hotel Boguchwała
Hibiskus - hotel Boguchwała
Hibiskus - hotel Boguchwała
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel & Restauracja Hibiskus to obiekt położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9, na trasie Rzeszów-Barwinek (10 km od Rzeszowa).
Struktura i standard pokoi
Hotel dysponuje 44 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3,4-osobowych o wysokim standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym oraz restauracją i salą balową mogącą pomieścić 200 osób. Pokoje w Hotelu Hibiskus zawsze są perfekcyjnie przygotowane do przyjęcia gości. Wszystkie nasze pokoje hotelowe wyposażone są w telewizor LCD i telefon, a także w bezprzewodowy internet. Całodobowa recepcja w każdej chwili jest do dyspozycji gości hotelowych.
Wyżywienie
Restauracja Hibiskus to zwłaszcza smaczna kuchnia. Zawsze świeże produkty i przepyszne potrawy są naszą wizytówką. Restauracja bardzo szybko stała się miejscem rozpoznawalnym ze względu na znakomitą kuchnię i przyjemne wnętrza. Głęboko wierzymy , że choć jakość broni się sama należy nieustannie ją podwyższać, nie spoczywając na laurach.
Infrastruktura konferencyjna
Z dala od zgiełku miasta Hotel Hibiskus oferuje kompletnie wyposażoną salę konferencyjną. Profesjonalna obsługa oraz wyśmienita kuchnia hotelowej restauracji, czynią ofertę konferencyjną hotelu Hibiskus wyjątkową.
Aby wyprzedzić oczekiwania naszych gości wyposażyliśmy salę konferencyjną w ekran, flipchart oraz rzutnik multimedialny. W całym hotelu oferujemy bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu. Na dłuższe spotkania, na których nie może zabraknąć poczęstunku przygotowaliśmy szeroką ofertę przerw kawowych, lunchy lub obiadów, zapewniając szybki i sprawny catering.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Hibiskus Boguchwała - rezerwuj taniej hotel Hibiskus Boguchwała - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Hibiskus Boguchwała taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Hibiskus Boguchwała już teraz