hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Titanic Białystok - najlepsza oferta na hotel Titanic Białystok

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Titanic Białystok - najlepsza oferta na hotel Titanic Białystok
Lista miast > Hotele BiałystokTitanic Białystok
inne

Titanic

Adres Ul. Pogodna 16D, Białystok
Galeria zdjęć
Titanic - hotel Białystok
Titanic - hotel Białystok
Titanic - hotel Białystok
Titanic - hotel Białystok
Titanic - hotel Białystok
Titanic - hotel Białystok
Titanic - hotel Białystok
Titanic - hotel Białystok
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Titanic położony jest 2 km od dworców PKP i PKS w Białymstoku.
Struktura i standard pokoi
Titanic posiada do 70 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-lub 3-osobowych, rodzinnych oraz apartamencie. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, TV satelitarną, telefon i dostęp do sieci internet.
Wyżywienie
Titanic to gastronomia na wysokim, europejskim poziomie. Restauracja znana jest ze znakomitej i wykwintnej kuchni. W menu znajdziemy dania kuchni polskiej i europejskiej, a zatrudnieni na stałe doświadczeni i utytułowani kucharze z przyjemnością zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia gości weselnych, ale także uczestników konferencji, szkoleń, służbowych spotkań, rodzinnych obiadów czy też romantycznych kolacji.
Wyposażenie
Bezprzewodowy internet WiFi w każdym pokoju
Wypoczynek
Pub Titanic, do którego zapraszamy codziennie od godz. 17:00. Pub to miejsce spotkań ludzi w każdym wieku. Miejsce, w którym miło nam będzie zorganizować dla Państwa różne imprezy tematyczne, spotkania grup znajomych. Duży wybór drinków i piwa w barze, oraz odpowiednia kuchnia czyni to miejsce idealnym dla ludzi chcących spędzić sympatyczne popołudnie i wieczór. We wtorki i środy zapraszamy na taneczne karaoke
Infrastruktura konferencyjna
Titanic oddaje do Państwa dyspozycji nowocześnie i profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane sale: konferencyjną oraz kawiarnię. W przypadku konferencji i szkoleń zapewnimy miejsce nawet dla 180 osób na każdej z sal. Bale i przyjęcia weselne organizujemy dla 120 osób na Sali Konferencyjnej lub 140 osób na Kawiarni. Nasze sale sa odpowiednie zarówno do prowadzenia ekskluzywnych i kameralnych spotkań biznesowych, jak i do prowadzenia sympozjów, pokazów czy prezentacji.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Titanic Białystok - rezerwuj taniej hotel Titanic Białystok - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Titanic Białystok taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Titanic Białystok już teraz