hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Podlasie Białystok - najlepsza oferta na hotel Podlasie Białystok

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Podlasie Białystok - najlepsza oferta na hotel Podlasie Białystok
Lista miast > Hotele BiałystokPodlasie Białystok

Podlasie

Adres Ul. 42 Pułku Piechoty 6, Białystok
Galeria zdjęć
Podlasie - hotel Białystok
Podlasie - hotel Białystok
Podlasie - hotel Białystok
Podlasie - hotel Białystok
Podlasie - hotel Białystok
Podlasie - hotel Białystok
Podlasie - hotel Białystok
Podlasie - hotel Białystok
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Serdecznie zapraszamy do Hotelu Podlasie w Białymstoku. Dogodne położenie niedaleko centrum miasta sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i chwil wytchnienia po pracy. Uwaga reorganizacja ruchu. Mogą dojechać Państwo do Hotelu Podlasie nowo otwartą ulicą Piastowską.
Struktura i standard pokoi
Oddajemy do Państwa dyspozycji 190 miejsc w 86 pokojach. Pokoje wyposażone w łazienkę i telewizor. Część z nich dodatkowo posiada klimatyzację. * jednoosobowe * dwuosobowe * dwuosobowe z podwójnym łożem * pokoje gabinetowe - dwupokojowe do wykorzystania dla trzech lub czterech osób
Wyżywienie
Restauracja "Lipcowy Ogród" jest doskonałym miejscem na dobrą kawę czy lunch biznesowy spotkanie towarzyskie, czy bankiet. Nasi kucharze sprostają wymaganiom zarówno miłośników kuchni tradycyjnej, jak i wytrawnych smakoszy. Dysponujemy trzema salami restauracyjnymi które są idealne do organizacji kameralnych przyjęć.
Wyposażenie
Oferujemy szereg usług dodatkowych: parking strzeżony, bezpłatna prasa, zamawianie TAXI, zamawianie kwiatów, pralnia i prasowalnia, - studio fryzjerskie "Komnata Fryzur".
Infrastruktura konferencyjna
Hotel Podlasie oddaje do Państwa dyspozycji nowe sale szkoleniowe. Nasze sale są odpowiednie zarówno do prowadzenia szkoleń warsztatów czy też prezentacji.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Podlasie Białystok - rezerwuj taniej hotel Podlasie Białystok - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Podlasie Białystok taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Podlasie Białystok już teraz