hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Aristo Białystok - najlepsza oferta na hotel Aristo Białystok

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Aristo Białystok - najlepsza oferta na hotel Aristo Białystok
Lista miast > Hotele BiałystokAristo Białystok

Aristo

Adres Ul. Kilińskiego 15, Białystok
Galeria zdjęć
Aristo - hotel Białystok
Aristo - hotel Białystok
Aristo - hotel Białystok
Aristo - hotel Białystok
Aristo - hotel Białystok
Aristo - hotel Białystok
Aristo - hotel Białystok
Aristo - hotel Białystok
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Obiekt położony jest w sercu miasta, wśród najważniejszych historycznych zabytków. Jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe i wypoczynek.
Struktura i standard pokoi
Hotel Aristo stworzył 24 nieprzeciętnie zaaranżowanych pokoi, których niepowtarzalny styl, funkcjonalne oraz wysokiej klasy wyposażenie sprzyjają odpoczynkowi, czynią pobyt komfortowym i wygodnym. Każdy element wyposażenia został zaprojektowany z myślą o elegancji z naturalnym przeznaczeniem - drewniane podłogi z perskimi dywanikami, drewniane meble, jedwabne zasłony i poduszki. Wszystkie łazienki wyłożone są marmurem lub innym kamieniem oraz wyposażone w elegancką włoską armaturę. Każdy pokój jest niepowtarzalny, a freski czy sztukateria na ścianach dodają ciepła i oryginalnego kolorytu w wystroju pomieszczenia.
Wyżywienie
Elegancka Restauracja Savoy odkrywa przed Państwem sekrety tradycyjnej kuchni polskiej w nowatorskiej interpretacji. Menu restauracji zmienia się wraz z porami roku. Bogactwo smaków i aromatów serwuje Szef Kuchni Paweł Zawadzki. Oferujemy Państwu 3 rodzaje menu: obiadowe - lunchowe kolacyjne - a la carte degustacyjne Restauracja Savoy z kreatywną kuchnią to idealne miejsce na rodzinną uroczystość czy biznesowy lunch.
Wypoczynek
Pub Bon Ton to miejsce o unikalnym klimacie, gdzie serwujemy mocne alkohole, szeroki asortyment drinków, a w mroźne zimowe wieczory gorące wino. Zachęcamy Państwa do poddania się spokojnej atmosferze tego miejsca, gdzie jesteśmy na każde Państwa życzenie. Pub Bon Ton jest zawsze w dobrym tonie. Ton i dźwięk melodii swinga z pewnością wprawi Państwa w dobry nastrój.
Infrastruktura konferencyjna
Sala konferencyjna usytuowana na parterze kamienicy zapewnia dogodne warunki do organizacji kameralnych konferencji, spotkań, szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych oraz imprez okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale, z możliwością ich połączenia. Łączna powierzchnia sal 72 m², z 60 miejscami siedzącymi w układzie teatralnym. Każda sala wyposażona jest w: sprzęt audiowizualny rzutnik flipchart ekran dostęp do WiFi Na Państwa życzenie komponujemy różne warianty przerw kawowych, wyśmienitych obiadów i kolacji, profesjonalnych lunchy biznesowych.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Aristo Białystok - rezerwuj taniej hotel Aristo Białystok - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Aristo Białystok taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Aristo Białystok już teraz