hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Bugatti Wrocław - najlepsza oferta na hotel Bugatti Wrocław

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Bugatti Wrocław - najlepsza oferta na hotel Bugatti Wrocław
Lista miast > Hotele WrocławBugatti Wrocław

Bugatti

Adres Ul. Kosmonautów 328, Wrocław
Galeria zdjęć
Bugatti - hotel Wrocław
Bugatti - hotel Wrocław
Bugatti - hotel Wrocław
Bugatti - hotel Wrocław
Bugatti - hotel Wrocław
Bugatti - hotel Wrocław
Bugatti - hotel Wrocław
Bugatti - hotel Wrocław
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Bugatti *** znajduje się w zachodniej części miasta Wrocławia bezpośrednio przy międzynarodowej drodze E 65 prowadzącej w kierunku: ZIELONA GÓRA, LEGNICA, BERLIN - zaledwie 10 min od lotniska Strachowice /WRO/ z idealnym-nieskomplikowanym dojazdem do centrum miasta. Rozległe tereny zieleni, liczne trasy rowerowe zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją jest bardzo bliskie sąsiedztwo 9-cio dołkowego pola golfowego z możliwością przeprowadzania zajęć integracyjnych oraz nauki gry w golfa w trybie kursów tygodniowych, weekendowych, a także zajęć indywidualnych.
Struktura i standard pokoi
Część hotelowa dysponuje 43 miejscami noclegowymi. Wyposażenie pokoi: pojedyncze-podwójne (małżeńskie) łóżka, WC z natryskiem, TV z pilotem, TV sat, biurko z lampką, Internet - szybkie stałe łącza ADSL, żelazko i deska do prasowania na życzenie, łóżeczko dla małego dziecka na życzenie.
Wszystkie pokoje są dla niepalących osób.

Wyżywienie
Restauracja a la carte, której wnętrze otrzymało w trakcie remontu wystrój świadomie nawiązujący do historii obiektu jest do dyspozycji Państwa od godz.14:oo. Polecamy kuchnię polską i międzynarodową
Wyposażenie
Szeroki wachlarz usług zapewni Państwu także relaks, rekreacje czy aktywny wypoczynek. Na terenie wokół hotelu jest parking dla samochodów osobowych i autokarów.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Bugatti Wrocław - rezerwuj taniej hotel Bugatti Wrocław - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Bugatti Wrocław taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Bugatti Wrocław już teraz