hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Best Western Prima Wrocław - najlepsza oferta na hotel Best Western Prima Wrocław

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Best Western Prima Wrocław - najlepsza oferta na hotel Best Western Prima Wrocław
Lista miast > Hotele WrocławBest Western Prima Wrocław

Best Western Prima

Adres Ul. Kiełbaśnicza 16-19, Wrocław
Galeria zdjęć
Best Western Prima - hotel Wrocław
Best Western Prima - hotel Wrocław
Best Western Prima - hotel Wrocław
Best Western Prima - hotel Wrocław
Best Western Prima - hotel Wrocław
Best Western Prima - hotel Wrocław
Best Western Prima - hotel Wrocław
Best Western Prima - hotel Wrocław
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Best Western Hotel Prima Wrocław jest pierwszym w Polsce hotelem sieci Best Western. Położony jest w malowniczym sąsiedztwie zabytkowego Rynku. Powstał w wyniku połączenia i gruntownej przebudowy czterech staromiejskich kamienic. Zachowana tradycyjna fasada oraz zabytkowe elementy wnętrza harmonizują z ciepłym, utrzymanym w pastelowych barwach wystrojem.
Struktura i standard pokoi
Do dyspozycji Gości oddajemy apartament, 78 pokoi jedno- i dwuosobowych. Wszystkie pokoje w Best Western Hotel Prima zostały zaaranżowane w taki sposób, aby zapewnić naszym Gościom warunki do wypoczynku i komfortowej pracy. Pokoje posiadają ten sam wysoki standard - są klimatyzowane, wyposażone w wygodne meble, mini bar, telefon, telewizję satelitarną oraz telefoniczne łącza internetowe. Z myślą o osobach niepalących wydzieliliśmy piętro tylko do ich dyspozycji.
Wyżywienie
W kameralnej Restauracji Sir William wyjątkowo mile spędzą Państwo czas na delektowaniu się potrawami kuchni polskiej i międzynarodowej. W przytulnym Morris Barze, otwartym w godzinach wieczornych, można spróbować najoryginalniejszych drinków.
Piano Bar jest miejscem spotkań i odpoczynku naszych Gości. Proponujemy wszystkie rodzaje alkoholi i drinków. Dla tych, którzy poczują głód polecamy przekąski, sałatki oraz desery.
Wyposażenie
Naszych Gości, jak również tych, którzy pragną odnowy biologicznej i dbają o kondycję zapraszamy do Prima Fitness Club. Mogą się Państwo zrelaksować w saunie. Proponujemy również usługi masażysty. W celu nabrania sił zapraszamy do siłowni, gdzie w przyjemnej atmosferze, dobrze przeszkolona kadra instruktorska udzieli fachowej porady, pomoże ustalić właściwy zestaw ćwiczeń.
Infrastruktura konferencyjna
W hotelu mogą Państwo skorzystać z dwóch klimatyzowanych sal konferencyjnych - małej - do 15 osób i dużej - do 50 osób. W salach tych z przyjemnością odbędą Państwo wielogodzinne spotkania w atmosferze skupienia i spokoju. W cenie wynajmu wliczone są: ekran, rzutnik folii, flipchart wraz z papierem i markerami, telewizor, video.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Best Western Prima Wrocław - rezerwuj taniej hotel Best Western Prima Wrocław - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Best Western Prima Wrocław taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Best Western Prima Wrocław już teraz