hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Warsaw Apartments Magnolie Warszawa - najlepsza oferta na hotel Warsaw Apartments Magnolie Warszawa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Warsaw Apartments Magnolie Warszawa - najlepsza oferta na hotel Warsaw Apartments Magnolie Warszawa
Lista miast > Hotele WarszawaWarsaw Apartments Magnolie Warszawa

Warsaw Apartments Magnolie

Adres Ul. Ryżowa 36a, Warszawa
Galeria zdjęć
Warsaw Apartments Magnolie - hotel Warszawa
Warsaw Apartments Magnolie - hotel Warszawa
Warsaw Apartments Magnolie - hotel Warszawa
Warsaw Apartments Magnolie - hotel Warszawa
Warsaw Apartments Magnolie - hotel Warszawa
Warsaw Apartments Magnolie - hotel Warszawa
Warsaw Apartments Magnolie - hotel Warszawa
Warsaw Apartments Magnolie - hotel Warszawa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Zapraszamy do Warsaw Apartments Magnolie. Nasz kompleks apartamentowy położony jest w dogodnym miejscu, tuż przy biznesowym centrum Warszawy w Alejach Jerozolimskich (ok. 10 minut od Lotniska Okęcie, 20 minut od centrum Warszawy).
Struktura i standard pokoi
Apartamenty dwuosobowe to powierzchnia ok. 40m2. Nasi goście mają do wyboru lokale typu studio oraz te, które dzięki wydzielonej sypialni mogą tworzyć dwupokojowe mieszkania. W każdym lokalu dwuosobowym znajduje się duże "małżeńskie" łóżko lub 2 pojedyncze oraz aneks kuchenny ( otwarty lub zamknięty) i łazienka. Obecnie w naszej ofercie znajduje się 78 apartamentów dwuosobowych.

Z naszej oferty apartamentów jednoosobowych mogą Państwo wybrać lokale typu studio lub mieszkania z wydzieloną sypialnią o powierzchni od 30 m2 do 40 m2. W każdym z takich apartamentów znajduje się jedno duże łóżko ( małżeńskie ), łazienka oraz aneks kuchenny otwarty bądź zamknięty. Apartamenty są tak urządzone, że w każdym z nich znajduje się miejsce do pracy oraz część wypoczynkowa. Obecnie w naszej ofercie znajduje się 149 apartamentów jednoosobowych.
Wyżywienie
W pokoju cateringowym serwujemy dla Państwa: śniadanie (bufet szwedzki ) w godzinach 6.30-10.00, cena 20 zł.
Wyposażenie
W naszym kompleksie apartamentowym przywita Państwa miła i fachowa obsługa recepcyjna. Pracujemy w systemie całodobowym. Pomagamy w sprawnym i szybkim załatwieniu formalności hotelowych. Usługi, które oferujemy: obsługa recepcyjna, sprzątanie apartamentów, wymiana pościeli i ręczników, usługi biurowe, pralnia z automatyczną pralką i suszarką, żelazka.
Infrastruktura konferencyjna
SALA OLIWKOWA - 65m2 - do 50 osób, klimatyzowana, z dostępem do internetu i linią telefoniczną, z powierzchniami towarzyszącymi, z zagospodarowaną kuchnią i zapleczem sanitarnym, dodatkowo ekran i flipchart.
SALA MIGDAŁOWA - 65m2 - do 50 osób z dostępem do internetu i linią telefoniczną, z powierzchniami towarzyszącymi, z zagospodarowaną kuchnią i zapleczem sanitarnym, dodatkowo ekran i flipchart.
Dodatkowo 4 sale konferencyjnych o powierzchni 40m2 z zagospodarowana kuchnią i zapleczem sanitarnym, dodatkowo ekran i flipchart. Sale przeznaczone do spotkań w nałych grupach do 13 osób.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Warsaw Apartments Magnolie Warszawa - rezerwuj taniej hotel Warsaw Apartments Magnolie Warszawa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Warsaw Apartments Magnolie Warszawa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Warsaw Apartments Magnolie Warszawa już teraz