hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Rialto Warszawa - najlepsza oferta na hotel Rialto Warszawa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Rialto Warszawa - najlepsza oferta na hotel Rialto Warszawa
Lista miast > Hotele WarszawaRialto Warszawa

Rialto

Adres Ul. Wilcza 73, Warszawa
Galeria zdjęć
Rialto - hotel Warszawa
Rialto - hotel Warszawa
Rialto - hotel Warszawa
Rialto - hotel Warszawa
Rialto - hotel Warszawa
Rialto - hotel Warszawa
Rialto - hotel Warszawa
Rialto - hotel Warszawa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Rialto to pięciogwiazdkowy obiekt dyskretnie usytuowany w centrum finansowo-handlowym Warszawy, w sąsiedztwie atrakcji kulturalnych i rozrywkowych miasta, 10 km od lotniska oraz 10 minut od historycznego Starego Miasta. Inspiracją wyposażenia wnętrz hotelu jest epoka art déco.
Struktura i standard pokoi
Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 44 pokoje, zaprojektowane i umeblowane w indywidualnym i niepowtarzalnym stylu. Wizyta w naszym hotelu pozwoli Państwu odbyć podróż przez sztukę wzornicza początku XX wieku. Każdy z pokoi został zaprojektowany w niepowtarzalny sposób. W każdym z nich umieściliśmy grupę autentycznych mebli z lat 1900-1920. Do nich doprojektowaliśmy pozostałe, uważnie dobierając materiały wykończeniowe aby odtworzyć charakter epoki. Starannie dobraliśmy oświetlenie z warsztatów wytwarzających niezmienione wzory sprzed 100 lat, wyszukaliśmy materiały obiciowe według oryginalnych matryc z epoki secesji i art déco . Wszystko wykonane zostało przez najlepszych rzemieślników i przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów wykończeniowych - drewna, kamiennych okładzin, szklanych mozaik i niklowanego mosiądzu. W każdym pokoju zaskoczy Państwa inny nastrój. W każdym odkryją Państwo inny odcień sztuki użytkowej początku XX wieku.
Wyżywienie
Warszawski hotel Rialto ma nowego Szefa Kuchni. Został nim Paweł Suchenek. Wcześniej przez dziewięć lat pracował za granicą dla sieci Marriott w Szwajcarii, Armenii, Belgii i Wielkiej Brytanii. Restauracja Rialto serwuje kuchnię polską z elementami międzynarodowej. Jest jedną z nielicznych szczycących się rekomendacją przewodnika Michelin. Menu zmienia się co 3 miesiące by odpowiadać panującej porze roku.
Możliwość wykupienia śniadania na miejscu - 18,00 EURO za osobę.
Wyposażenie
Jeśli lubicie Państwo ruch i aktywny wypoczynek, a w podróży nie zapominacie o zachowaniu sprawności fizycznej, Hotel Rialto jest miejscem, gdzie poczujecie się wspaniale. Do dyspozycji naszych Gości pozostawiamy dobrze wyposażoną salę do ćwiczeń siłowych oraz sauny suchą i parową. W hotelu znajduje sie również biblioteka płyt CD i DVD.
Infrastruktura konferencyjna
Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy dwie sale konferencyjne: Lido i Astorię. To idealne miejsce do spotkań biznesowych, w pełni przystosowane do prowadzania negocjacji i prezentacji. Jeżeli potrzebujecie Państwo eleganckiego, funkcjonalnego pomieszczenia, godnego prestiżu Państwa firmy i jej pozycji, Lido i Astoria spełnią Państwa oczekiwania.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Rialto Warszawa - rezerwuj taniej hotel Rialto Warszawa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Rialto Warszawa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Rialto Warszawa już teraz