hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Golden Tulip Warsaw Centre Warszawa - najlepsza oferta na hotel Golden Tulip Warsaw Centre Warszawa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Golden Tulip Warsaw Centre Warszawa - najlepsza oferta na hotel Golden Tulip Warsaw Centre Warszawa
Lista miast > Hotele WarszawaGolden Tulip Warsaw Centre Warszawa

Golden Tulip Warsaw Centre

Adres Ul. Towarowa 2, Warszawa
Galeria zdjęć
Golden Tulip Warsaw Centre - hotel Warszawa
Golden Tulip Warsaw Centre - hotel Warszawa
Golden Tulip Warsaw Centre - hotel Warszawa
Golden Tulip Warsaw Centre - hotel Warszawa
Golden Tulip Warsaw Centre - hotel Warszawa
Golden Tulip Warsaw Centre - hotel Warszawa
Golden Tulip Warsaw Centre - hotel Warszawa
Golden Tulip Warsaw Centre - hotel Warszawa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Golden Tulip Warsaw Centre jest usytuowany w samym centrum Warszawy, w bliskiej odległości od Dworca Centralnego, 15 minut od międzynarodowego lotniska Fryderyk Chopin.
Struktura i standard pokoi
Komfort, klasa i wygoda: 143 wyciszone i klimatyzowane pokoje, w tym jeden apartament o podwyższonym standardzie. Pokoje dla palących i niepalących. Poczęstunek na powitanie po przybyciu do hotelu, zestaw gościnny w pokoju (kawa, herbata, czekolada, herbatki ziołowe, ciasteczka), TV interaktywna z Canal+, programy satelitarne, radio, budzenie, suszarka do włosów w łazience. Darmowe łóżko dla dzieci poniżej 16 roku życia w pokoju rodziców i darmowe śniadanie. Możliwość podania śniadania do pokoju. POKOJE EXECUTIVE – SPECJALNIE WYSELEKCONOWANE POKOJE ZNAJDUJĄCE SIĘ NA NAJWYŻSZYCH PIĘTRACH NASZEGO HOTELU, W KTÓRYCH OFERUJEMY PAŃSTWU SPECJALNE UDOGODNIENIA: • Bezpłatne korzystanie z płatnych kanałów telewizji na żądanie • Bezpłatny Minibar • Wysokiej jakości zestaw kosmetyków • Słodki podarunek w pokoju w dniu przyjazdu • Bezpłatny bezprzewodowy internet • Twój osobisty ekskluzywny zestaw do kawy w pokoju • Lampka wina serwowana w naszej restauracji Branche do posiłku • Możliwość późnego wymeldowania do godziny 15:00 (w zależności od dostępności pokoi)
Wyżywienie
Wszystkie przysmaki prawdziwej kuchni. Oryginalna koncepcja restauracji na bazie bufetu zimnego lub gorącego, restauracja La Rose des Vents, pozwala Wam dobrać posiłki zależnie od ochoty. Wybór produktów wysokiej jakości, dostosowany do pór roku, aby zagwarantować dobry smak i świeżość, potrawy regionalne, cztery różne oferty w zależności od Waszego apetytu i Waszych upodobań..Do Państwa należy skomponowanie menu gwarantującego Wasze pełne zadowolenie!
Wyposażenie
Oprócz przestrzennych i klimatyzowanych pokoi Hotele Golden Tulip Warsaw Centre proponują Państwu śniadanie podawane do pokoju, saunę, jacuzzi, salę fitness i bar.
Hotel dysponuje parkingiem w cenie 60 PLN za dobę (lub 6 PLN za godzinę).
Infrastruktura konferencyjna
W Golden Tulip Warsaw Centre jest wszystko to, co pozwala zoptymalizować przebieg Waszego zebrania i zapewnić mu sukces. Atmosfera rozluźnienia i spokoju, sale do spotkań oraz doskonały sprzęt. Nasze propozycje w zakresie organizacji seminariów są następujące: szeroki wybór sal - 7 sal konferencyjnych, 612 m2 sal z dobrym nagłośnieniem, mogących pomieścić w sumie 500 osób, sale klimatyzowane, wyciszane, funkcjonalne, przestronne, naturalne oświetlenie dzienne, doskonale wyposażone: fax, telefon, plansze, projektor, ekran ścienny, telewizor, magnetowid, mikrofony, kamera, video (na życzenie).
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Golden Tulip Warsaw Centre Warszawa - rezerwuj taniej hotel Golden Tulip Warsaw Centre Warszawa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Golden Tulip Warsaw Centre Warszawa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Golden Tulip Warsaw Centre Warszawa już teraz