hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Gromada Warszawa Centrum Warszawa - najlepsza oferta na hotel Gromada Warszawa Centrum Warszawa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Gromada Warszawa Centrum Warszawa - najlepsza oferta na hotel Gromada Warszawa Centrum Warszawa
Lista miast > Hotele WarszawaGromada Warszawa Centrum Warszawa

Gromada Warszawa Centrum

Adres Pl. Powstańców Warszawy 2, Warszawa
Galeria zdjęć
Gromada Warszawa Centrum - hotel Warszawa
Gromada Warszawa Centrum - hotel Warszawa
Gromada Warszawa Centrum - hotel Warszawa
Gromada Warszawa Centrum - hotel Warszawa
Gromada Warszawa Centrum - hotel Warszawa
Gromada Warszawa Centrum - hotel Warszawa
Gromada Warszawa Centrum - hotel Warszawa
Gromada Warszawa Centrum - hotel Warszawa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Gromada Warszawa Centrum *** - posiada liczne grono stałych gości z kraju i z zagranicy - już od ponad 40 lat służy mieszkańcom stolicy oraz gościom przyjeżdżającym w celach turystycznych i biznesowych. Obiekt zlokalizowany w samym centrum Warszawy, w sąsiedztwie najciekawszych i najpiękniejszych miejsc stolicy, m.in. Starego Miasta, Zamku Królewskiego i Muzeum Narodowego. Daje to możliwość łączenia interesów ze zwiedzaniem miasta oraz odpoczynkiem.
Struktura i standard pokoi
Hotel obecnie posiada 37 pokoi 1 osobowych, 258 pokoi 2 osobowych, 13 apartamentów oraz 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych. Wyposażenie pokoi: łazienka, TV-Sat, pay-TV, radio, telefon.
Wyżywienie
Restauracja hotelowa dysponuje 120 miejscami; restauracja klubowa również dysponuje 120 miejscami; w hotelu jest również stylizowana restauracja "U Chłopa" o wystroju folklorystycznym oraz Drink Bar.
Wyposażenie
Usługi dodatkowe: kiosk z prasą i pamiątkami, parking strzeżony, salon fryzjerski "Sweet Harmony", Sungate Beauty Spa, siłownia. Na terenie całego hotelu dostępny jest bezprzewodowy internet, w nowej części hotelu dostępny również internet w połączeniu przez kabel.
Infrastruktura konferencyjna
Największa i najnowocześniejsza baza konferencyjna w centrum Warszawy – 6 wielofunkcyjnych sal mieszczących się w holu usytuowanym na parterze, bezpośrednio przy recepcji hotelowej. Istnieje możliwość łączenia dwóch a nawet trzech sal w jedną powierzchnię. Sala Konwalia i Malwa sąsiadują z patio, które można wykorzystać w okresie letnim do organizacji różnego rodzaju spotkań plenerowych: pikników, grill party itp. Poza tym możemy zaproponować Państwu bardziej kameralne spotkania w salach konferencyjnych Jagoda i Poziomka. Dodatkowo proponujemy salę „Klub Warecka”, która ma odrębne wejście z zewnątrz i składa się z dwóch pomieszczeń mogących służyć jako dwie oddzielne sale. Stanowi zaciszne miejsce, a jednocześnie może być idealnym miejscem do organizacji spotkań prywatnych i półoficjalnych.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Gromada Warszawa Centrum Warszawa - rezerwuj taniej hotel Gromada Warszawa Centrum Warszawa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Gromada Warszawa Centrum Warszawa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Gromada Warszawa Centrum Warszawa już teraz