hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Euromotel Baniocha - najlepsza oferta na hotel Euromotel Baniocha

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Euromotel Baniocha - najlepsza oferta na hotel Euromotel Baniocha
Lista miast > Hotele BaniochaEuromotel Baniocha

Euromotel

Adres Miejscowość Solec 157, Baniocha
Galeria zdjęć
Euromotel - hotel Baniocha
Euromotel - hotel Baniocha
Euromotel - hotel Baniocha
Euromotel - hotel Baniocha
Euromotel - hotel Baniocha
Euromotel - hotel Baniocha
Euromotel - hotel Baniocha
Euromotel - hotel Baniocha
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Euromotel usytuowany jest w bardzo dogodnej dla podróżujących lokalizacji, na skrzyżowaniu dróg Piaseczno-Konstancin-Góra Kalwaria. Zapewnia to idealne połączenie we wszystkich kierunkach, oraz dobry dojazd do obiektu.
Struktura i standard pokoi
Do dyspozycji gości posiadamy 15 pokoi w układach jedno i dwuosobowych, trzyosobowych, oraz apartamenty. Pokoje wyposażyliśmy w szybkie łącze internetowe, miejsca do pracy, telefon, oraz telewizję z programami satelitarnymi. Nasze apartamenty wyposażone są w przestronne łazienki z wannami, minibar, oraz klimatyzację. Obiekt przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Klimatyzowana sala konferencyjno-szkoleniowa wyposażona jest w rzutnik multimedialny, telewizor, odtwarzacz dvd, flipchart, minibar, oraz wyposażenie dla około 25 osób. Recepcja czynna jest w godzinach 7.00-22.00, w weekendy 8.00-20.00. Poza godzinami pracy recepcji pokoje wynajmowane są przez obsługę sklepu.

Hotel dysponuje w pokojach 32-calowymi odbiornikami HD z możliwością podłączenia komputera, lub innych źródeł sygnału przez złącze USB.
Wyżywienie
Oprócz części hotelowej, obiekt dysponuje przestronną restauracją z możliwością organizowania imprez. Restauracja oferuje dania z menu, oraz obiady dnia w bardzo atrakcyjnej cenie.
Śniadania podawane są w formie stołu szwedzkiego, oraz dań gorących. Restauracja oferuje obiady i kolacje z menu, obiady dnia, oraz dania na specjalne zamówienia. Realizujemy zamówienia na wynos oraz organizację spotkań. Restauracja czynna jest od godziny 7.00 do 22.00, w weekendy od 8.00 do 20.00. W godzinach nocnych funkcjonuje serwis kawowy w sklepie.
Wyposażenie
Przez całą dobę funkcjonuje sklep z artykułami spożywczymi, alkoholami, napojami chłodzącymi, przekąskami gorącymi, oraz świeżo parzoną kawą i herbatą.
Wypoczynek
Na terenie całego obiektu działa sieć Wifi, dzięki której goście mogą skorzystać z Internetu
Infrastruktura konferencyjna
Sala konferencyjna - bankietowa jest uzupełnieniem świadczonych dla Państwa usług. Obliczona na wygodne pomieszczenie 25 osób w połączeniu z całą infrastrukturą stanowi idealne miejsce na spotkania organizacyjne. Sala jest klimatyzowana, wyposażona w: rzutnik, tablicę flip-chart, telewizor, video, dvd.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Euromotel Baniocha - rezerwuj taniej hotel Euromotel Baniocha - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Euromotel Baniocha taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Euromotel Baniocha już teraz