hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Atos Warszawa - najlepsza oferta na hotel Atos Warszawa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Atos Warszawa - najlepsza oferta na hotel Atos Warszawa
Lista miast > Hotele WarszawaAtos Warszawa

Atos

Adres Ul. Mangalia 1, Warszawa
Galeria zdjęć
Atos - hotel Warszawa
Atos - hotel Warszawa
Atos - hotel Warszawa
Atos - hotel Warszawa
Atos - hotel Warszawa
Atos - hotel Warszawa
Atos - hotel Warszawa
Atos - hotel Warszawa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Atos to doskonała propozycja dla grup turystycznych oraz gości biznesowych. Hotel położony jest przy Trakcie Królewskim w bliskim sąsiedztwie Toru Łyżwiarskiego Stegny. Doskonałe położenie zapewnia szybkie połączenia z Centrum Warszawy, dworcem PKP oraz najważniejszymi obiektami turystycznymi. Niespełna 3 km dzieli hotel od Pałacu w Wilanowie i Parku w Łazienkach Królewskich. Teren hotelu jest ogrodzony i dozorowany. Istnieje możliwość bezpośredniego dojazdu z lotniska do hotelu autobusem linii 148 (trasa przez Ursynów, omijająca Centrum, czas przejazdu ok. 30 min)”. Samochodem: z lotniska proszę jechać ulicą Żwirki i Wigury w kierunku centrum. Należy skręcić w ulice Sasanki i kontynuować jazdę prosto. Należy skręcić w prawo w Rzymowskiego i zaraz za stacją Shella zobaczą Państwo nasz hotel.
Struktura i standard pokoi
Do dyspozycji Gości przeznaczonych jest 231 pokoi w trzech typach: standardzie plus, komfort i lux . Wszystkie pokoje z łazienkami i TV. Pokoje lux to pokoje po remoncie, odpowiadające standardowi dwóch gwiazdek ze stałym dostępem do Internetu w cenie pokoju. W hotelu znajduje się także pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Nasze pokoje to dobry standard za rozsądną cenę.
Do dyspozycji gości palących są wydzielone pokoje typu komfort (całe piętro). Pozostałe piętra i pokoje są dla niepalących. Pokoje dla palących będą zapewnione przez hotele w miarę dostępności.
Palarnie zostały utworzone na IV piętrze. W pozostałych miejscach w hotelu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
Wyżywienie
Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni europejskiej i może pomieścić 120 osób. Jest ona idealnym miejscem na lunch biznesowy lub zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Lokal jest czynny codziennie od 13.00 do 22.00. Śniadania w formie bufetu serwowane są codziennie od 6.30 do 10.30.
Wyposażenie
Usługi dodatkowe:
przechowalnia bagażu, sejf hotelowy, ksero i fax,
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Atos Warszawa - rezerwuj taniej hotel Atos Warszawa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Atos Warszawa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Atos Warszawa już teraz