hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Aramis Warszawa - najlepsza oferta na hotel Aramis Warszawa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Aramis Warszawa - najlepsza oferta na hotel Aramis Warszawa
Lista miast > Hotele WarszawaAramis Warszawa

Aramis

Adres Ul. Mangalia 3b, Warszawa
Galeria zdjęć
Aramis - hotel Warszawa
Aramis - hotel Warszawa
Aramis - hotel Warszawa
Aramis - hotel Warszawa
Aramis - hotel Warszawa
Aramis - hotel Warszawa
Aramis - hotel Warszawa
Aramis - hotel Warszawa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel położony jest przy Trakcie Królewskim między Belwederem, a Pałacem w Wilanowie. Kilka minut zajmuje przejazd na Stare Miasto, do parku w Łazienkach czy do centrum miasta. W sąsiedztwie hotelu znajduje się warsztat samochodowy, myjnia oraz stacja paliw. Teren hotelu jest ogrodzony i dozorowany. Parking na 100 samochodów osobowych i 10 autokarów jest płatny. Do hotelu można dojechać 10 liniami autobusowymi, w tym autobusem nocnym. Istnieje możliwość bezpośredniego dojazdu z lotniska do hotelu autobusem linii 148 (trasa przez Ursynów, omijająca Centrum, czas przejazdu ok. 30 min)”. Samochodem: z lotniska proszę jechać ulicą Żwirki i Wigury w kierunku centrum. Należy skręcić w ulice Sasanki i kontynuować jazdę prosto. Należy skręcić w prawo w Rzymowskiego i zaraz za stacją Shella zobaczą Państwo nasz hotel.
Struktura i standard pokoi
Do dyspozycji Gości przeznaczonych jest 231 pokoi w standardzie plus, komfort z dostępem do Internetu oraz studio. Hotel posiada także pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z kabiną prysznicową, radio z budzikiem oraz TV z kanałami w języku angielskim, francuskim i niemieckim (pokoje standard plus, pokoje komfort, pokoje studio). Ponad to w pokojach studio bezpłatny dostęp do Internetu, wliczony w cenę pokoju. Do dyspozycji gości palących są wydzielone pokoje komfort (całe piętro). Pozostałe piętra i pokoje są dla niepalących. Pokoje dla palących będą zapewnione przez hotele w miarę dostępności.
Wyżywienie
Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni europejskiej i może pomieścić 120 osób. Jest ona idealnym miejscem na lunch biznesowy lub zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Lokal jest czynny codziennie od 13.00 do 22.00. Śniadania w formie bufetu serwowane są codziennie od 6.30 do 10.30.
Wyposażenie
Całą dobę zapewniamy dostęp do ksero, faksu i Internetu (stałe łącze). Sejf hotelowy w recepcji. Możliwość pobytu ze zwierzętami domowymi (dodatkowa opłata).
Hotel jest objęty całkowitym zakazem palenia.
Infrastruktura konferencyjna
W celach szkoleniowych hotel udostępnia Państwu salkę konferencyjną ze stałym dostępem do Internetu.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Aramis Warszawa - rezerwuj taniej hotel Aramis Warszawa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Aramis Warszawa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Aramis Warszawa już teraz