hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Gromada Toruń Toruń - najlepsza oferta na hotel Gromada Toruń Toruń

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Gromada Toruń Toruń - najlepsza oferta na hotel Gromada Toruń Toruń
Lista miast > Hotele ToruńGromada Toruń Toruń

Gromada Toruń

Adres Ul. Żeglarska 10/14, Toruń
Galeria zdjęć
Gromada Toruń - hotel Toruń
Gromada Toruń - hotel Toruń
Gromada Toruń - hotel Toruń
Gromada Toruń - hotel Toruń
Gromada Toruń - hotel Toruń
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
HOTEL GROMADA *** - usytuowany jest w zabytkowych kamieniczkach w samym centrum Starego Miasta. Taka lokalizacja zachęca do zwiedzania jednego z najpiękniejszych miast w Polsce jakim jest Toruń, miasta pełnego gotyckich budowli i pamiątek z przeszłości, które znajdują się na Światowej Liście Kultury i Dziedzictwa Narodowego UNESCO. Hotel mieści się w trzech kamienicach, z których jedna jest obiektem zabytkowym. W jej gotyckich, stylowo urządzonych wnętrzach zlokalizowane są: restauracja, kawiarnia, sala konferencyjna, część pokoi.
Struktura i standard pokoi
Hotel dysponuje 73 miejscami noclegowymi w następujących pokojach: 13 pokoi 1 -osobowych, 29 pokoi 2-osobowych i 1 apartament. Wyposażenie pokoi: łazienka, TV, radio, telefon, dostęp do internetu.
Wyżywienie
The Hotel restaurant is located in the heritage part of the building serving polish and European cuisine. There is a café, catering and room service is also available.
Wyposażenie
Usługi dodatkowe: parking strzeżony 300 m od hotelu, przy hotelu parking niestrzeżony.
Infrastruktura konferencyjna
Sala konferencyjna znajduje się w części zabytkowej hotelu. Jej elementy architektoniczne oraz stylowy wystrój stwarzają niepowtarzalny klimat. W sali nie ma filarów, znajduje się ona na I piętrze, tuż obok na półpiętrze mieści się mała kawiarnia, w której w czasie przerw może być zorganizowany poczęstunek. Sala idealnie nadaje się na kameralne spotkania lub bankiety. Sala konferencyjna wyposażona jest w: TV + video, dostęp do internetu, rzutnik pisma, tablica, ekran, mikrofon bezprzewodowy.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Gromada Toruń Toruń - rezerwuj taniej hotel Gromada Toruń Toruń - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Gromada Toruń Toruń taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Gromada Toruń Toruń już teraz