hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Maraton Lubenia - najlepsza oferta na hotel Maraton Lubenia

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Maraton Lubenia - najlepsza oferta na hotel Maraton Lubenia
Lista miast > Hotele LubeniaMaraton Lubenia

Maraton

Adres Miejscowość Lubenia 618, Lubenia
Galeria zdjęć
Maraton - hotel Lubenia
Maraton - hotel Lubenia
Maraton - hotel Lubenia
Maraton - hotel Lubenia
Maraton - hotel Lubenia
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Ośrodek Maraton położony jest w malowniczej części Pogórza Dynowskiego, w Chronionym Obszarze Hyżeńskim. Z naszych progów można wyjść wprost na piesze szlaki prowadzące przez Pogórze aż po Bieszczady a tylko 200 m trzeba pokonać by znaleźć się nad Wisłokiem. Obiekt jest umiejscowiony zaledwie 16 km od Rzeszowa i tylko 23 km od lotniska Jasionka. Nasz Ośrodek może stać się dobrą bazą wypadową dla tych, którzy chcieliby zobaczyć zamek w Łańcucie czy pamiątki kultury żydowskiej w Leżajsku.
Struktura i standard pokoi
Obiekt dysponuje 116 miejscami noclegowymi w dwóch budynkach: 1, 2, 3 - osobowe i rodzinne pokoje z TV i dostępem do internetu oraz z łazienkami.
Wyżywienie
W przytulnym wnętrzu Restauracji Maraton poczują Państwo aromaty z dalekich kuchni Wschodu, pachnącej bazylią Europy, pikantnej Ameryki Łacińskiej czy też naszego, Staropolskiego Żurku. Specjalizujemy się w realizacji bankietów, przyjęć rodzinnych, spotkań biznesowych i towarzyskich. Do dyspozycji naszych gości mamy również dwa ogródki grillowe, w tym jeden z basenem, mieszczące po 80 osób każdy.
Wyposażenie
Naszym Gościom proponujemy korzystanie z bogatego zaplecza sportowo - rekreacyjnego. Zapraszamy do:
Hali sportowej,
Sauny parowej,
Basenu odkrytego w okresie letnim,
Siłowni,
Gabinetu masaży.
Infrastruktura konferencyjna
W Ośrodku MARATON istnieje możliwość zorganizowania spotkania biznesowego i przeprowadzanie konferencji w przygotowanych do tego celu klimatyzowanych salach konferencyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Gości przystosowaliśmy sale gotowe pomieścić około 200 osób (100 osób w jednej i po 50 w dwóch kolejnych). Przy okazji organizowania takiego spotkania umożliwiamy wynajęcie pokoi hotelowych dla gości. Wykorzystanie rzutników, projektorów, wyświetlających dane wprost z komputera podnosi sprawność i efektywność prowadzonych prezentacji. Dodatkowo sale konferencyjne z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako miejsce na prestiżowe bankiety.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Maraton Lubenia - rezerwuj taniej hotel Maraton Lubenia - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Maraton Lubenia taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Maraton Lubenia już teraz