hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Galery69 Dorotowo - najlepsza oferta na hotel Galery69 Dorotowo

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Galery69 Dorotowo - najlepsza oferta na hotel Galery69 Dorotowo
Lista miast > Hotele DorotowoGalery69 Dorotowo

Galery69

Adres Miejscowość Dorotowo 38, Dorotowo
Galeria zdjęć
Galery69 - hotel Dorotowo
Galery69 - hotel Dorotowo
Galery69 - hotel Dorotowo
Galery69 - hotel Dorotowo
Galery69 - hotel Dorotowo
Galery69 - hotel Dorotowo
Galery69 - hotel Dorotowo
Galery69 - hotel Dorotowo
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Zapraszamy Państwa do Galery69, obiektu położonego w przepięknej okolicy, nad brzegiem jeziora Wulpińskiego. Wieś Dorotowo otaczają również przepastne lasy, które można zwiedzać pieszo lub na rowerach. Najbliższe miasto to Olsztyn (6 km) z zamkiem krzyżackim, piękną i tętniącą życiem starówką.
Struktura i standard pokoi
W hotelu jest 21 pokoi. 12 z nich posiada cudowny, panoramiczny widok na jezioro. W tym 8 pokoi 1- lub 2osobowych, 2 apartamenty rodzinne, 2 studia. 5 pokoi usytuowanych na skrzydłach budynku również posiada widok na jezioro, jednak przysłonięty głównym masywem budynku. 4 pokoje nie mają widoku na jezioro. Pokoje tylko dla niepalących.
Wyżywienie
Restauracja... kuchnia... lekka, łatwa i przyjemna. Sałaty, ryby, owoce morza przyrządzone jak najlżej. Wino i woda. Znakomita zupa rybna - Nasza Bouillabaise z akcentem na nasza... i świetne tiramisu.
Wszystkie wątki wiodą do restauracji i łączą się w jedno czyli własny styl bycia Galery69. Estetyka spleciona z starannie dobraną, aczkolwiek niezwykle prostą, nutą smakową i muzyką, która wysącza atmosferę. Prostota i minimalizm w co nieco barokowych formach. Światło przefiltrowane taflą jeziora, czasami złote, czasami gołębie - zależnie od aury.
W sezonie letnim (od maja do końca września) możemy tylko w ograniczonym zakresie obsłużyć gości z poza hotelu, dlatego obowiązuje wcześniejsza (telefon/email) rezerwacja stolików.
Wyposażenie
Wellness: na basenie jest tak monumentalnie...ale i cieplutko, nastrojowo, intymnie. Nigdy nie ma tłoku ponieważ korzysta się z niego ekskluzywnie czyli bez obecności innych gości.
W Hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów. Miłośników koni umówimy w zaprzyjaźnionej stajni na jazdę wierzchem lub w saniach.
Palić można jedynie w sali klubowej i na tarasie w Lobby.
Infrastruktura konferencyjna
Sala konferencyjna A: duża, przestronna, z panoramicznym widokiem na jezioro i wyjściem na taras. Okna posiadają rolety zaciemniające. Sala ma ogrzewaną podłogę co pozwala na wykorzystanie jej do celów sportowych (joga, aerobik) oraz okazały kominek. Wyjście z sali prosto do Lobby
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Galery69 Dorotowo - rezerwuj taniej hotel Galery69 Dorotowo - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Galery69 Dorotowo taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Galery69 Dorotowo już teraz