hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Warmiński Hotel & Conference Olsztyn - najlepsza oferta na hotel Warmiński Hotel & Conference Olsztyn

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Warmiński Hotel & Conference Olsztyn - najlepsza oferta na hotel Warmiński Hotel & Conference Olsztyn
Lista miast > Hotele OlsztynWarmiński Hotel & Conference Olsztyn

Warmiński Hotel & Conference

Adres Ul. Kołobrzeska 1, Olsztyn
Galeria zdjęć
Warmiński Hotel & Conference  - hotel Olsztyn
Warmiński Hotel & Conference  - hotel Olsztyn
Warmiński Hotel & Conference  - hotel Olsztyn
Warmiński Hotel & Conference  - hotel Olsztyn
Warmiński Hotel & Conference  - hotel Olsztyn
Warmiński Hotel & Conference  - hotel Olsztyn
Warmiński Hotel & Conference  - hotel Olsztyn
Warmiński Hotel & Conference  - hotel Olsztyn
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Trzygwiazdkowy Warmiński Hotel&Conference usytuowany jest w centrum miasta, zaledwie 900 metrów od ratusza. Olsztyńskie Stare Miasto, pełne urokliwych pubów i restauracji, położone jest 1,2 km od hotelu.
Struktura i standard pokoi
W ofercie hotelu znajdziecie Państwo pokoje typu Standard, Superior, Business Class. Wszystkie pokoje przystosowane są do zakwaterowania zarówno jednej jak i dwóch osób. Z myślą o komforcie pracownicy z przyjemnością przygotują dla Państwa dostawkę lub wstawią łóżeczko dla najmłodszych. Hotel również pokój specjalnie przystosowany dla osób niepełnosprawnych (istnieje możliwość połączenia z sąsiednim pokojem). W każdym pokoju Business Class Goście zrelaksują się w części wypoczynkowej wyposażonej w wygodny fotel lub fotel z sofą. Szerokie łóżka ubrane w najwyższej jakości bieliznę pościelową oraz poduszki o dwóch stopniach twardości zapewnią wyjątkowy komfort. Pokoje Business Class o powierzchni 28-32m2 posiadają nastrojowe oświetlenie, ergonomiczne, obszerne i jasne miejsce do pracy wyposażone w szybkie łącze WiFi oraz dostęp do światłowodu 100 mb/s.
Wyżywienie
Nasza elegancka restauracja hotelowa, po gruntownej przemianie wzbogaciła swoją dotychczasową ofertę kulinarną. Gość odnajdzie tu połączenie dobrego stylu z wyszukanym smakiem. Wraz ze zmianą pór roku Szef Kuchni cyklicznie wprowadza specjalne menu dań przygotowywanych z produktów sezonowych. Codziennie rano zapraszamy na pyszne śniadanie w formie bufetu. W hotelu dostępny jest również bar, oferujący znakomite drinki i przekąski.
Wyposażenie
Wszyscy goście mogą skorzystać z usług hotelowej Strefy Wellness . Dla Państwa wygody przygotowana została sala do ćwiczeń indywidualnych wyposażona w bieżnię, rowery stacjonarne, trenażer wioślarski oraz kameralna sucha sauna.
Infrastruktura konferencyjna
Zapraszamy do skorzystania z jednej z naszych klimatyzowanych sal wielofunkcyjnych oraz Business@Warmiński wyposażonego w sprzęt biurowy i komputerowy. Na terenie hotelu znajduje się bezprzewodowy dostęp do Internetu (szybkie łącze symetryczne).
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Warmiński Hotel & Conference Olsztyn - rezerwuj taniej hotel Warmiński Hotel & Conference Olsztyn - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Warmiński Hotel & Conference Olsztyn taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Warmiński Hotel & Conference Olsztyn już teraz