hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Start Hotel Kraków Kraków - najlepsza oferta na hotel Start Hotel Kraków Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Start Hotel Kraków Kraków - najlepsza oferta na hotel Start Hotel Kraków Kraków
Lista miast > Hotele KrakówStart Hotel Kraków Kraków

Start Hotel Kraków

Adres Ul. Kapelanka 60, Kraków
Galeria zdjęć
Start Hotel Kraków - hotel Kraków
Start Hotel Kraków - hotel Kraków
Start Hotel Kraków - hotel Kraków
Start Hotel Kraków - hotel Kraków
Start Hotel Kraków - hotel Kraków
Start Hotel Kraków - hotel Kraków
Start Hotel Kraków - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel START** zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od historycznego centrum Krakowa i Zamku Królewskiego na Wawelu. Goście hotelowi mają stąd doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno do Rynku Głównego (20 min.), Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach (10 min.), Dzielnicy żydowskiej Kazimierz (15 min.) oraz bezpośredni dojazd do Parku Wodnego. Od Wawelu Hotel dzieli jedynie 5 przystanków tramwajowych (10 min.). Dogodny dojazd z dworca PKP i PKS. Obok Hotelu znajduje się całodobowy hipermarket Tesco.
Struktura i standard pokoi
Do państwa dyspozycji oddajemy 164 miejsca w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych a także dwa apartamenty. Wszystkie pokoje są wyremontowane w 2004 roku, wyposażone w łazienkę z prysznicem, TV oraz radio. Apartament składa się z dwóch pomieszczeń : salonu lub gabinetu oraz sypialni. Apartamenty wyposażone są dodatkowo w aneksy kuchenne.
zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Krakowa z dnia 26.05.2010 Hotel Start** będzie pobierał od turystów tzw.opłatę miejscową w wysokości 1,60 zł/osoba/doba płatne gotówką w Recepcji po przyjeździe. Opłata miejscowa pobierana jest od osób fizycznych przebywających w Krakowie dłużej niż dobę.
Wyżywienie
Restauracja hotelowa zaprasza w godzinach 7:00 - 22:00. Serwujemy wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Sala restauracyjna posiada 75 miejsc. Istnieje również możliwość podzielenia sali na dwa niezależne pomieszczenia.
W restauracji czynny jest pub, w którym serwowane są różnorodne napoje alkoholowe.
Wyposażenie
Specjalnie dla Naszych Gości uruchomiliśmy bezprzewodowy internet w hotelu START. Sieć WLAN zasięgiem obejmuje hol recepcyjny, salę konferencyjną oraz gabinet, tzw. board room.
Hotel posiada swój parking.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel START oferuje kompleksową obsługę spotkań, prezentacji, konferencji. W hotelu znajdują się 2 sale onferencyjne (40 i 100 osób w zależności od ustawień) oraz Gabinet (8 osób).
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Start Hotel Kraków Kraków - rezerwuj taniej hotel Start Hotel Kraków Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Start Hotel Kraków Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Start Hotel Kraków Kraków już teraz