hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Radisson Blu Hotel Kraków Kraków - najlepsza oferta na hotel Radisson Blu Hotel Kraków Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Radisson Blu Hotel Kraków Kraków - najlepsza oferta na hotel Radisson Blu Hotel Kraków Kraków
Lista miast > Hotele KrakówRadisson Blu Hotel Kraków Kraków

Radisson Blu Hotel Kraków

Adres Ul. Straszewskiego 17, Kraków
Galeria zdjęć
Radisson Blu Hotel Kraków - hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków - hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków - hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków - hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków - hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków - hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków - hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Pięciogwiazdkowy obiekt jest usytuowany w sercu kulturalnej stolicy Polski, dwie minuty od zamku na Wawelu, trzy minuty od Rynku Głównego, w sąsiedztwie krakowskiej Filharmonii. Z hotelowych pokoi rozciąga się wspaniały widok na Wawel i panoramę Krakowa.
Struktura i standard pokoi
Hotel posiada 196 pokoi urządzonych w stylu „miejskim" oraz „harmonijnym”, w tym apartamenty, pokoje typu Business Class oraz pokoje dla niepełnosprawnych. Oba wnętrza charakteryzują się optymizmem i jasnością, oba również intrygują oryginalnym podejściem do zachowania kątów – łóżka stoją w pozornej sprzeczności do ścian, zaokrąglone, obrotowe regały na telewizor podobnie nie trzymają kątów prostych, co nadaje wnętrzom nieco artystycznego nieładu i powoduje, ze wydają się bardziej obszerne oraz nie nużą. Nowy hotel wydaje się być doskonałym miejscem na psychiczny i fizyczny odpoczynek zarówno po ciężkim dniu biznesowych spotkań, jak i godzinach spacerowania po krakowskich zaułkach.
Wyżywienie
Warto pamiętać, że hotele sieci Radisson Blu słyną m.in. ze znakomitej kuchni. Krakowski Radisson Blu oferuje dania kuchni międzynarodowej i polskiej serwowane w Restauracji Solfeż , która może gościć 130 osób. W hotelu znajduje się również stylowa kawiarnia o wdzięcznej nazwie Milk&Co ., wzorowana na stylu polskich barów mlecznych z lat 50., ale też na słynnej restauracji New York Deli. Lobby bar o nazwie Salt&Co . wyróżnia się oryginalną ścianą - wielką bryłą soli wydobytą z kopalni w Wieliczce.
Wyposażenie
Po dniu pełnym wrażeń, na gości czeka doskonale wyposażona siłownia i sauna fińska, do których wstęp jest wliczony w cenę pokoju. Wystarczy zabrać ze sobą kartę zastępującą klucz i do woli można korzystać z nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu, znajdującego się w podziemnej części hotelu.
Infrastruktura konferencyjna
Pięciogwiazdkowy Radisson Blu jest idealnym miejscem zarówno dla turystów, jak i dla biznesmenów. Hotel posiada nową sale konferencyjną o nazwie Carmen. To obecnie największa sala konferencyjno-bankietowa w krakowskim hotelu - pomieści do 150 osób. W hotelu znajduje się również Business Service Center, w którego wyposażeniu znajdą się: komputer, fax, xero, drukarka oraz łącze internetowe. Nowością są tzw. Board Rooms, gdzie można zorganizować np. spotkania zarządów firm, negocjacje kontraktów.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Radisson Blu Hotel Kraków Kraków - rezerwuj taniej hotel Radisson Blu Hotel Kraków Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Radisson Blu Hotel Kraków Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Radisson Blu Hotel Kraków Kraków już teraz