hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Qubus Hotel Kraków Kraków - najlepsza oferta na hotel Qubus Hotel Kraków Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Qubus Hotel Kraków Kraków - najlepsza oferta na hotel Qubus Hotel Kraków Kraków
Lista miast > Hotele KrakówQubus Hotel Kraków Kraków

Qubus Hotel Kraków

Adres Ul. Nadwiślańska 6, Kraków
Galeria zdjęć
Qubus Hotel Kraków - hotel Kraków
Qubus Hotel Kraków - hotel Kraków
Qubus Hotel Kraków - hotel Kraków
Qubus Hotel Kraków - hotel Kraków
Qubus Hotel Kraków - hotel Kraków
Qubus Hotel Kraków - hotel Kraków
Qubus Hotel Kraków - hotel Kraków
Qubus Hotel Kraków - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
QUBUS HOTEL Kraków położony jest pomiędzy ulicami Port Solny, Krakusa i Nadwiślańską, w bliskim sąsiedztwie zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Ten czterogwiazdkowy hotel z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości, a jego atrakcyjne usytuowanie umożliwi dostęp do najważniejszych urzędów i instytucji miasta.
Struktura i standard pokoi
Hotel jest w pełni klimatyzowany. Do dyspozycji Gości zostaje oddanych 194 pokoi: jedno- i dwuosobowych, apartamentów i pokoi typu Junior Suite. Łącznie Hotel jest w stanie przyjąć około 375 Gości. Standardowe wyposażenie pokoi obejmuje:
telefon,
TV- SAT,
radio,
mini-bar,
podłączenie do Internetu.
Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w pokoju wydzielone są piętra dla osób palących i niepalących.
Wyżywienie
W klimatyzowanej Restauracji “Ogień“ Goście będą mogą delektować się smakiem potraw z różnych zakątków świata oraz aromatem niepowtarzalnych kaw. Po posiłku mamy przyjemność zaprosić Gości do Jazz Clubu “Mile stone“ oraz Piano Baru, “After work” gdzie znajdą Państwo bogatą ofertę win, alkoholi i drinków. Śniadania serwowane w formie bogatego stołu szwedzkiego będą czekać na Gości od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.00 - 11.00.
Wyposażenie
W Centrum Fitness stworzone zostały doskonałe warunki do odpoczynku. Goście mogą skorzystać z siłowni, jacuzzi, basenu oraz sauny suchej i parowej.
Siłownia, umieszczona na 6 piętrze, zaopatrzona jest w najwyższej klasy sprzęt firmy KETTLER. Zachęcamy do poprawy swojej kondycji i korzystając między innymi z dwóch różnych atlasów siłowo-kondycyjnych, rowerków stacjonarnych, bieżni, ławeczki pochyłej, steppera.
Hotel oferuje także dwie sauny: suchą i parową. Korzystanie z łaźni pozwala na usunięcie toksyn z naszego organizmu. Zarówno para, jak i suche, gorące powietrze bardzo korzystnie wpływają na układ odpornościowy człowieka.
Niezwykłą atrakcją w kompleksie fitness, jest basen usytuowany na najwyższym piętrze hotelu, skąd można podziwiać wyjątkową panoramę dzielnicy Kazimierz. Basen wyposażony jest w przeciwprądy i hydromasaż zwiększające komfort wypoczynku. Szczególnie odprężający dla organizmu jest też wodny masaż w ciepłej wodzie w jacuzzi.
Infrastruktura konferencyjna
Do dyspozycji Gości hotel oddaje nowoczesne centrum konferencyjne, w którym istnieje możliwość zorganizowania konferencji nawet dla 450 osób. Całkowita powierzchnia piętra konferencyjnego wynosi ok. 500m2. Wzajemne usytuowanie sal oraz system ruchomych, dźwiękoszczelnych ścian umożliwia ich łączenie w celu uzyskania żądanej powierzchni i konferencyjnej. Do dyspozycji Gości znajduje się wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i projekcyjny (m.in.: projektor multimedialny, magnetowid, rzutniki folii i slajdów, odtwarzacz DVD, kamerę cyfrową, kserokopiarkę, system automatycznego zaciemniania sal).
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Qubus Hotel Kraków Kraków - rezerwuj taniej hotel Qubus Hotel Kraków Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Qubus Hotel Kraków Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Qubus Hotel Kraków Kraków już teraz