hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Polski Pod Białym Orłem Kraków - najlepsza oferta na hotel Polski Pod Białym Orłem Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Polski Pod Białym Orłem Kraków - najlepsza oferta na hotel Polski Pod Białym Orłem Kraków
Lista miast > Hotele KrakówPolski Pod Białym Orłem Kraków

Polski Pod Białym Orłem

Adres Ul. Pijarska 17, Kraków
Galeria zdjęć
Polski Pod Białym Orłem - hotel Kraków
Polski Pod Białym Orłem - hotel Kraków
Polski Pod Białym Orłem - hotel Kraków
Polski Pod Białym Orłem - hotel Kraków
Polski Pod Białym Orłem - hotel Kraków
Polski Pod Białym Orłem - hotel Kraków
Polski Pod Białym Orłem - hotel Kraków
Polski Pod Białym Orłem - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
HOTEL POLSKI POD BIAŁYM ORŁEM jest jednym z najmodniejszych hoteli Krakowa. Łączy w sobie blisko 200 letnią tradycję z nowoczesnością. Położony jest w obrębie murów Starego Miasta, na początku Drogi Królewskiej, tuż przy Bramie Floriańskiej. O krok od hotelu znajduje się Barbakan, Teatr Słowackiego, Dom Jana Matejki i Muzeum Książąt Czartoryskich oraz najsłynniejszy obraz Leonardo Da Vinci „Dama z Łasiczką”. Po trzyminutowym spacerze podziwiać możemy Rynek Główny i Sukiennice, w nich Galerię Malarstwa Polskiego. Od Zamku na Wawelu dzieli nas jedynie 15- minutowy spacer Drogą Królewską.
Struktura i standard pokoi
Hotel dysponuje komfortowymi 1, 2 i 3-osobowymi pokojami oraz apartamentami. Wnętrza posiadają urok starych kamienic, przytulną atmosferę dawnych lat, a jednocześnie zapewniają Gościom współczesne wygody. Każdy pokój jest inny . Można tu znaleźć autentyczne ślady z dawnych wieków: zabytkowe XVI wieczne belki, freski, terakotę kamionkową z XIX wieku.
Każdy pokój jest wyposażony w telefon, radio, TV-SAT, minibarek. W całym hotelu jest bezpłatny dostęp do internetu. Do dyspozycji Gości jest również sejf, przechowalnia bagażu oraz stanowisko komputerowe.
W Hotelu znajdują się pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
Oferujemy również szereg udogodnień dla Rodzin z dziećmi.
Wyżywienie
W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu wraz z bogatą ofertą ciepłych dań.
Do dyspozycji Gości jest również przytulna kawiarenka. Nastrojowe wnętrze, spokojna muzyka i miła obsługa oraz piękny widok na Zaułek Książąt Czartoryskich sprawiają, że jest to lubiane miejsce, gdzie można spotkać wiele znanych osobistości krakowskich.
Wyposażenie
W Hotelu znajduje się stanowisko Concierge. Możliwość skorzystania z darmowego Internetu (stanowisko komputerowe) w lobby hotelowym przy recepcji!
W hotelu znajduje się salon fryzjerski, salon kosmetyczny oraz sklep z ręcznie robionymi pamiątkami.
Bezpłatny Internet dostępny jest w całym hotelu.
Infrastruktura konferencyjna
Na najwyższej kondygnacji hotelu przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesne Centrum Konferencyjne. Do dyspozycji Gości oddana jest Sala Konferencyjna dla 40 osób oraz pokój VIP.
Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, z możliwością zaciemnienia, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu. Centrum jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
W niedługim czasie zostanie ono wzbogacone o kolejne sale przeznaczone dla łącznie 100 osób.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Polski Pod Białym Orłem Kraków - rezerwuj taniej hotel Polski Pod Białym Orłem Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Polski Pod Białym Orłem Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Polski Pod Białym Orłem Kraków już teraz