hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Pollera Kraków - najlepsza oferta na hotel Pollera Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Pollera Kraków - najlepsza oferta na hotel Pollera Kraków
Lista miast > Hotele KrakówPollera Kraków

Pollera

Adres Ul. Szpitalna 30, Kraków
Galeria zdjęć
Pollera - hotel Kraków
Pollera - hotel Kraków
Pollera - hotel Kraków
Pollera - hotel Kraków
Pollera - hotel Kraków
Pollera - hotel Kraków
Pollera - hotel Kraków
Pollera - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Pollera znajduje się w samym sercu Starego Miasta - od krakowskiego Rynku dzieli go zaledwie kilkuminutowy spacer, a z okien podziwiać można Teatr im. Juliusza Słowackiego. W niewielkiej odległości od Hotelu znajduje się centrum komunikacyjne miasta - Dworzec kolejowy oraz Dworzec autobusowy.
Struktura i standard pokoi
Hotel Pollera zaprasza do eleganckich jedno-, dwu- i trzyosobowych pokoi wyposażonych w telewizję satelitarną, radio, telefon oraz szerokopasmowe bezprzewodowe łącze internetowe. Pokoje zostały urządzone w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom zarówno Gości nastawionych na pobyt turystyczno - wypoczynkowy, jak i czysto biznesowy, przy jednoczesnym zachowaniu secesyjnego stylu. Do wyboru Gości pozostają pokoje wyposażone w stół lub w biurko. Goście mogą także dokonać wyboru łazienki z wanną lub z kabiną prysznicową.
Wyżywienie
Restauracja hotelowa "U Pollera" serwuje specjały kuchni polskiej i europejskiej w godzinach od 7:00 do 22:30. Do dyspozycji Gości posiada trzy sale restauracyjne różnej wielkości i o różnych wystrojach wnętrz. Unikalna secesyjna Sala Lustrzana, która była świadkiem hucznych bali organizowanych na początku XX wieku przez Wandę Pollerową, nadal pozostaje jedną z niewielu tak dużych i wytwornych sal restauracyjnych w mieście. Restauracja organizuje wesela, bankiety oraz wszelkie imprezy okolicznościowe.Istnieje możliwość zamawiania posiłków wprost do pokoi hotelowych.
Wyposażenie
Do dyspozycji Gości pozostaje winda, szerokopasmowe bezprzewodowe łącze internetowe.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel Pollera dysponuje salą konferencyjną mogącą pomieścić maksymalnie 12 osób. Na wyposażenie sali składają się rzutnik pisma z folii, przenośny ekran, tablica flip-chart oraz żaluzje i zasłony umożliwiające zaciemnienie. Istnieje możliwość nieodpłatnego korzystania z szerokopasmowego bezprzewodowego łącza internetowego. Bezpośrednie połączenie z salonikiem przy recepcji pozwala na łatwe organizowanie przerw w obradach.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Pollera Kraków - rezerwuj taniej hotel Pollera Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Pollera Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Pollera Kraków już teraz