hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Poleski Kraków - najlepsza oferta na hotel Poleski Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Poleski Kraków - najlepsza oferta na hotel Poleski Kraków
Lista miast > Hotele KrakówPoleski Kraków

Poleski

Adres Ul. Sandomierska 6, Kraków
Galeria zdjęć
Poleski - hotel Kraków
Poleski - hotel Kraków
Poleski - hotel Kraków
Poleski - hotel Kraków
Poleski - hotel Kraków
Poleski - hotel Kraków
Poleski - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Poleski jest usytuowany w samym Centrum Krakowa, położony na tuż nad brzegiem rzeki Wisły. Z okien większości pokoi oraz restauracji hotelowej rozpościera się przepiękny widok na królewski zamek Wawel oraz na panoramę miasta Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się - cieszące się ogromną popularnością wśród mieszkańców miasta i turystów - Muzeum Sztuki Japońskiej Mahngga.
Struktura i standard pokoi
Hotel oferuje 20 pokoi z łazienkami, w tym pokoje dwuosobowe i apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, TV-SAT, radio i telefon, bezprzewodowy internet i mini bary. Z większości pokoi rozpościera się najpiękniejszy widok na wzgórze Wawelskie.
Wyżywienie
Szef Kuchni Andrzej Mularczyk serdecznie zaprasza do Restauracji Poleski, gdzie zostaną Państwo oczarowani smakiem znakomitych dań kuchni Europejskiej, dodatkowo wrażenie spotęguje niezapomniany i przepiękny widok na Wawel, który otacza naszych gości. Klimatyzowana sala restauracyjna dysponuje 60 miejscami, organizujemy również bankiety, uroczyste kolacje, przyjęcia okolicznościowe oraz biznes lunche. Urokliwy drink bar Hotelu Poleski kusi stylowym wystrojem wnętrza oraz znakomicie przyrządzanymi drinkami w równym stopniu jak rozpościerająca się wokół panorama wzgórza Wawelskiego. Delektowanie się wyjątkowymi smakami przy wraz z podziwianiem pięknych widoków pozostawiają niezatarte wrażenie.
Wyposażenie
Recepcja hotelowa służy Państwu pomocą całą dobę, natomiast w holu recepcyjnym znajduje się również niewielki sklepik. Hotel posiada także bezpłatny monitorowany parking.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel Poleski dysponuje dwoma, nowoczesnymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Obie sale są przeznaczone dla grup maksymalnie. do 50 osób. Każda z sal wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran, stanowisko komputerowe z dostępem do internetu, możliwość bezprzewodowego internetu, flipchart a także TV / Video / DVD, istnieje również możliwość pełnego zaciemnienia sali.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Poleski Kraków - rezerwuj taniej hotel Poleski Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Poleski Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Poleski Kraków już teraz