hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Pałac Paszkówka Paszkówka - najlepsza oferta na hotel Pałac Paszkówka Paszkówka

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Pałac Paszkówka Paszkówka - najlepsza oferta na hotel Pałac Paszkówka Paszkówka
Lista miast > Hotele PaszkówkaPałac Paszkówka Paszkówka

Pałac Paszkówka

Adres Ul. Paszkówka 37, Paszkówka
Galeria zdjęć
Pałac Paszkówka - hotel Paszkówka
Pałac Paszkówka - hotel Paszkówka
Pałac Paszkówka - hotel Paszkówka
Pałac Paszkówka - hotel Paszkówka
Pałac Paszkówka - hotel Paszkówka
Pałac Paszkówka - hotel Paszkówka
Pałac Paszkówka - hotel Paszkówka
Pałac Paszkówka - hotel Paszkówka
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Z autostrady A4 proszę zjechać na drogę 44 Kraków - Oświęcim (w Skawinie) w kierunku Oświęcimia .... po przejechaniu 15 km w miejscowości Wielkie Drogi, przed drogowskazem: Paszkówka 2 km, proszę skręcic na południe (w lewo) ...w Paszkówce, za Kościołem w lewo - dalej 300 m na wprost: voila!: to my!
Struktura i standard pokoi
Do Państwa dyspozycji mamy 14 komnat pałacowych i 27 pokoi hotelowych. Komnaty są wyposażone w XIX-wieczne, dębowe meble: łoża king lub queen size, kanapy, fotele, biurka, szafki, szafy, garderoby; oraz jak najbardziej XX-wieczne wanny z wodnym masażem, przestronne łazienki z dużymi lustrami, telewizję satelitarną, telefon, internet. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia komnat w dzień. Pokoje hotelowe są mniejsze. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizję satelitarną, telefon, internet, biurko.
Wyżywienie
Restauracja „Pałacowa” oferuje naszym Gościom wyborne przysmaki kuchni francuskiej oraz kuchni polskiej, ze specjalnym uwzględnieniem potraw staropolskich, tak dworskich, jak i gminnych, zwanych tradycyjnie „chłopskim jadłem”. Wyśmienitym potrawom towarzyszy muzyka live. Może to być kameralny zespół grający muzykę klasyczną, romantyczny duet cygański lub fortepian solo z repertuarem pop.
Po kulinarnych atrakcjach zapraszamy do Sali Antycznej, gdzie znajduje się przytulny drink-bar, bogato zaopatrzony w trunki ze wszystkich zakątków świata. Tutaj, w dyskretnej atmosferze, przy dźwiękach jazzowej muzyki, doświadczony barman przygotowuje dla naszych Gości najbardziej wyszukane koktajle. Drink-bar jest czynny do ostatniego gościa.
Wyposażenie
Polecamy aerobik, gimnastykę francuską, jazz aerobik, calanetics, ćwiczenia na siłowni, saunę, masaż relaksujący i masaż sportowy oraz wspaniały relaks w Jaccuzzi. Basen z podgrzewaną wodą, otwarty cały rok (cześć basenu znajduje się w budynku). Proponujemy pływanie, pluskanie i ćwiczenia rekreacyjne - indywidualne i grupowe.
Jedna z popularnych form zabawy, alternatywa dla formy obejrzenia naszej okolicy a także relaks fizyczny i psychiczny.
Zapraszamy na romantyczny spacer alejkami parku, w cieniu trzystuletnich grabów, prześwietlanych promieniami słońca. Proponujemy również dłuższą wyprawę pieszą do drewnianego kościółka z XVI wieku w pobliskich Sosnowicach lub w okoliczne lasy.
Infrastruktura konferencyjna
"Sala Marmurowa" znajdująca się na pierwszym piętrze posiada znakomite warunki do organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów oraz wykładów. Ganek od strony północnej pałacu, z pięknym widokiem na park, umożliwia zorganizowanie przerwy kawowej na świeżym powietrzu. Ze względu na znaczną wysokość sala ma znakomitą akustykę.
"Sala Lustrzana" znajdująca się w centrum Pałacu, również na pierwszym piętrze, została w pełni zrekonstruowana. Unikatowy, drewniany, kasetonowy, malowany strop wzbogaca złocona snycerka ornamentów klasycznych i roślinnych. Sala ta stanowi doskonałe miejsce do organizacji bankietów i koncertów. Jest to jednocześnie najbardziej reprezentacyjne miejsce w całym obiekcie; polecamy wykorzystanie tego pomieszczenia do specjalnych spotkań. Sala ta może zostać także zaadaptowana do pracy w grupie szkoleniowej.
"Galeria" jest miejscem, które pełni funkcje sali konferencyjnej i galerii sztuki współczesnej. Tu, w otoczeniu malarstwa, grafiki i fotografii odbywają się spotkania firmowe, bankiety, konferencje i szkolenia. Jest to jednocześnie największa z sal idealna do wszelkiego rodzaju szkoleń i biesiad zasiadanych, a także szczególne miejsce na koncerty i wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne.
Wyposażenie: projektor multimedialny, rzutniki pisma, rzutniki slajdów, TV, magnetowid, mikrofon bezprzewodowy, ekrany, flip-chart'y.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Pałac Paszkówka Paszkówka - rezerwuj taniej hotel Pałac Paszkówka Paszkówka - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Pałac Paszkówka Paszkówka taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Pałac Paszkówka Paszkówka już teraz