hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Ostoya Palace Kraków - najlepsza oferta na hotel Ostoya Palace Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Ostoya Palace Kraków - najlepsza oferta na hotel Ostoya Palace Kraków
Lista miast > Hotele KrakówOstoya Palace Kraków

Ostoya Palace

Adres Ul. Piłsudskiego 24, Kraków
Galeria zdjęć
Ostoya Palace - hotel Kraków
Ostoya Palace - hotel Kraków
Ostoya Palace - hotel Kraków
Ostoya Palace - hotel Kraków
Ostoya Palace - hotel Kraków
Ostoya Palace - hotel Kraków
Ostoya Palace - hotel Kraków
Ostoya Palace - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Ostoya Palace Hotel położony jest w centrum miasta w pobliżu ważniejszych instytucji, ośrodków kulturalnych i rozrywkowych. Ułatwia to przeprowadzenie spraw biznesowych, poznanie skarbów miasta oraz zakosztowanie wszystkich atrakcji grodu nad Wisłą, w tym jego pociągającego i różnorodnego życia kawiarniano -barowego.
Sąsiedztwo Rynku Głównego i zielonych Błoń zapewnia różnorodność rekreacyjnych doznań, a rozległy, "jak na dłoni" widok Kopca Kościuszki daje poczucie przestrzeni. Bliskość dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz oraz Starego Miasta pozwala zaplanować ciekawe wycieczki i cudownie spędzić czas "twarzą w twarz" z historią.
Struktura i standard pokoi
Pokoje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić oczekiwania klientów, pozostając równocześnie w zgodzie z historycznym duchem budowli i zachowując piękno klasycznej formy pałacowych wnętrz. Kolorystyka wnętrz utrzymana jest z w tonacji pastelowej, z idealnie dopasowanymi tkaninami, meble zaś zostały wykonane na specjalne zamówienie.
Każdy z pokoi jest klimatyzowany, wyposażony w TV sat, radio, mini bar, sejf, telefon, szybkie łącze internetowe. W łazienkach zainstalowany został system podgrzewania podłogowego, do dyspozycji pozostają suszarka, szlafrok, prysznice, w niektórych wanna z osobnym prysznicem lub jacuzzi.
Wyżywienie
Hotel gwarantuje niezapomniane przeżycia kulinarne i miłą atmosferę w Salonikach Restauracji. Szef kuchni przygotuje wykwintne dania kuchni polskiej i kontynentalnej oraz wspaniałe, wyrafinowane desery.
Zapraszamy do Drink Baru z bogatą kartą win oraz Klubo- pubu, w którym organizujemy różnorodne imprezy, programy artystyczne, zabawę przy muzyce, dajemy możliwość wspólnego oglądania meczów piłkarskich. Jest to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi jak również na business-lunch.
Wyposażenie
Letnie Patio - zaprojektowane dla miłośników sałatek, deserów i rozmów na świeżym powietrzu.
Sala klubowa, sauna.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami: Salą Klubową mieszczącą maximum 20 osób oraz Salą Konferencyjną dla maximum 50 osób. Wyposażone są one w:
ekran,
rzutnik pisma,
projektor multimedialny,
flipchart,
rzutnik slajdów,
video,
telewizor,
mikrofon bezprzewodowy.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Ostoya Palace Kraków - rezerwuj taniej hotel Ostoya Palace Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Ostoya Palace Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Ostoya Palace Kraków już teraz