hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Nordic House Apartments Kraków - najlepsza oferta na hotel Nordic House Apartments Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Nordic House Apartments Kraków - najlepsza oferta na hotel Nordic House Apartments Kraków
Lista miast > Hotele KrakówNordic House Apartments Kraków

Nordic House Apartments

Adres Ul. Św. Anny 5, Kraków
Galeria zdjęć
Nordic House Apartments - hotel Kraków
Nordic House Apartments - hotel Kraków
Nordic House Apartments - hotel Kraków
Nordic House Apartments - hotel Kraków
Nordic House Apartments - hotel Kraków
Nordic House Apartments - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
NordicHouse Apartments mieści się w XVI-wiecznej kamienicy, zaledwie 40 metrów od Rynku Głównego, na Starym Mieście. Z jasnych, przestronnych pokoi rozciąga się widok na Collegium Maius - najstarszy budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego, datowanego na początki XV wieku.
Pokoje ulokowane są na II i III piętrze kamienicy, na I piętrze znajdują się biura NordicHouse oraz Konsulatu Królestwa Danii, a także Konsulatu Szwecji. Centralne położenie NordicHouse umożliwi Państwu szybki dostęp do najważniejszych zabytków Krakowa oraz instytucji kulturalnych i rozrywkowych.
Struktura i standard pokoi
NordicHouse dysponuje pięcioma komfortowymi pokojami gościnnymi o powierzchni od 27m2 do 36m2. W każdym z pokoi znajdują się duże lóżko małżeńskie (1,60m szerokości), fotele, biurko oraz krzesło, szafa i szafki. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę oraz bezpłatną telewizję satelitarną oraz dostęp do stałego łącza internetowego. Oprócz pokoi jedno- i dwuosobowych oferujemy także studio - składające się z dwóch oddzielnych pokoi, w każdym z nich jest duże łóżko małżeńskie, stolik, fotele, biurko i krzesło, szafa i szafka oraz dwie szafki nocne. W pokoju głównym znajduje się łącze internetowe, telewizja satelitarna, radio. Łazienka jest wspólna dla całego studio.
Uwaga: Do godziny 16.00 mogą Państwo odebrać klucze w biurach NordicHouse na pierwszym piętrze. Po godzinie 16.00 klucze są do obioru w restauracji Sushi 77 mieszczącej się w tym samym budynku, na parterze. Jeśli planują Państwo przyjazd późno w nocy, uprzejmie prosimy o wysłanie nam wcześniej informacji.
Wyżywienie
Skandynawski Nordic Pub mieści się w podziemiach XVI wiecznej kamienicy przy ulicy św. Anny 5. W klimatycznych, klimatyzowanych piwnicach odbywają się dyskoteki w klimatach lat 70’ i 80’, a także w każdy czwartek, piątek oraz sobotę karaoke. Latem możesz ochłonąć przy kuflu piwa lub pijąc jeden z naszych drinków, zimą możesz rozgrzać się szklanką gorącego skandynawskiego wina z przyprawami korzennymi – glögg’u. W obiekcie znajduje sie też restauracja oferująca dania kuchni śródziemnomorskiej.
Infrastruktura konferencyjna
W Nordic House znajduje się sala konferencyjna mogąca pomieścić razem z aneksem do 105 osób. Dzięki systemowi rozsuwanych drzwi istnieje możliwość podziału sali na dwie mniejsze sale seminaryjne. Sala konferencyjna wyposażona w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i system oświetleń, przystosowana jest zarówno do organizacji konferencji i szkoleń, jak również wystaw i wernisaży. Sala jest klimatyzowana, posiada zainstalowany system alarmowy oraz dostęp do Internetu.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Nordic House Apartments Kraków - rezerwuj taniej hotel Nordic House Apartments Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Nordic House Apartments Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Nordic House Apartments Kraków już teraz