hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Maltański Kraków - najlepsza oferta na hotel Maltański Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Maltański Kraków - najlepsza oferta na hotel Maltański Kraków
Lista miast > Hotele KrakówMaltański Kraków

Maltański

Adres Ul. Straszewskiego 13, Kraków
Galeria zdjęć
Maltański - hotel Kraków
Maltański - hotel Kraków
Maltański - hotel Kraków
Maltański - hotel Kraków
Maltański - hotel Kraków
Maltański - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Maltański usytuowany jest w samym centrum Krakowa, pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Rynkiem, pozostając jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.
Struktura i standard pokoi
W tym kameralnym, o wielowiekowej tradycji budynku, oddajemy do Państwa dyspozycji 16 przestronnych, komfortowo wyposażonych pokoi umożliwiających zarówno wypoczynek jak i wygodną pracę. W każdym pokoju dostępne jest stałe łącze internetowe, bezpłatne dla gości hotelu.
Opłata miejscowa 1,60PLN/os./dzień płatna bezpośrednio w hotelu.
Wyżywienie
Restauracja w Hotelu Maltańskim łączy idealną lokalizację z miłą atmosferą, co w zestawieniu z wykwintną kuchnią międzynarodową pozwoli Państwu spędzić z nami niezapomniany wieczór. Z dala od zgiełku dużych restauracji proponujemy kameralny obiekt pozwalający zachować indywidualny charakter spotkania. Restauracja jest idealnym miejscem, aby przy dobrym jedzeniu spotkać się z przyjaciółmi i rodziną, jak również zorganizować kolację biznesową. Profesjonalna obsługa zadba, aby ten wieczór był dla Państwa wyjątkowy.
Wyposażenie
Parking czynny przez całą dobę.Zapewnia bezpieczeństwo poprzez całodobowy monitoring za pomocą kamer oraz ochronę przez profesjonalnę firmę ochroniarska Justus. Parking jest ubezpieczony. Aby zapewnić wygodę naszym klientom wyposażyliśmy parking w automatyczny system rejestrujący wjazd samochodu.
W całym hotelu dostępny jest darmowy bezprzewodowy i przewodowy Internet.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Maltański Kraków - rezerwuj taniej hotel Maltański Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Maltański Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Maltański Kraków już teraz