hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Krakus Kraków - najlepsza oferta na hotel Krakus Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Krakus Kraków - najlepsza oferta na hotel Krakus Kraków
Lista miast > Hotele KrakówKrakus Kraków

Krakus

Adres Ul. Nowohucka 35, Kraków
Galeria zdjęć
Krakus - hotel Kraków
Krakus - hotel Kraków
Krakus - hotel Kraków
Krakus - hotel Kraków
Krakus - hotel Kraków
Krakus - hotel Kraków
Krakus - hotel Kraków
Krakus - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel KRAKUS*** położony jest w prawobrzeżnej dzielnicy Krakowa - Podgórzu, w pobliżu tras wylotowych do Wieliczki, Tarnowa i Zakopanego. Naszym gościom proponujemy dojazd do centrum Starego Miasta komunikacją miejską lub współpracującą z nami siecią taksówkarską.
Struktura i standard pokoi
Oferujemy Państwu 199 miejsc w 111 pokojach. Pokoje: - 16 pokoi jednoosobowych - 34 pokoje dwuosobowe - 6 pokoi klasy LUX Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV, telefon, Internet bezprzewodowy, suszarki do włosów w łazienkach. Pokoje typu Economic: - 7 pokoi jednoosobowych - 42 pokoje dwuosobowe - 6 pokoi trzyosobowych Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV, telefon, radio, Internet bezprzewodowy.
Wyżywienie
Restauracja hotelu KRAKUS*** czynna jest w godzinach od 7 do 22, serwuje głównie dania kuchni polskiej i europejskiej. Proponuje wyżywienie w postaci śniadań bufetowych, obiadów i kolacji. Istnieje także możliwość organizacji bankietów i imprez integracyjnych. Przy restauracji usytuowany jest drink-bar czynny w godzinach od 7 do 23, który zachęca do spotkań towarzyskich proponując szeroką gamę napojów i alkoholi.
Wyposażenie
Przy hotelu znajduje się parking monitorowany dla autokarów i samochodów osobowych.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel posiada 2 sale szkoleniowe w Domu Turystycznym KAMRAT. Cena wynajmu obejmuje następujące wyposażenie: ekran, flipchart, rzutnik folii. Rzutnik multimedialny jest dodatkowo płatny. Istnieje możliwość zorganizowania przerw kawowych.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Krakus Kraków - rezerwuj taniej hotel Krakus Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Krakus Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Krakus Kraków już teraz