hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Kazimierz II Kraków - najlepsza oferta na hotel Kazimierz II Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Kazimierz II Kraków - najlepsza oferta na hotel Kazimierz II Kraków
Lista miast > Hotele KrakówKazimierz II Kraków

Kazimierz II

Adres Ul. Starowiślna 60, Kraków
Galeria zdjęć
Kazimierz II - hotel Kraków
Kazimierz II - hotel Kraków
Kazimierz II - hotel Kraków
Kazimierz II - hotel Kraków
Kazimierz II - hotel Kraków
Kazimierz II - hotel Kraków
Kazimierz II - hotel Kraków
Kazimierz II - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Kazimierz II znajduje się w zabytkowej kamienicy, w centrum dawnego miasta żydowskiego - dzielnicy Kazimierz. Dzisiaj dzielnica Kazimierz to miejsce, w którym zderzają się różne światy: zagonionych mieszkańców z zamyślonymi i zadumanymi turystami, miesza się tutaj życie studenckie ze spragnionymi wrażeń turystami. Wielu odkryje tutaj zabytki, galerie, które zachwycają niebywałym pięknem. Dla innych jest to centrum rozrywki, z atmosferą, której nie sposób zrozumieć nie będąc tutaj. Kazimierz to także najlepsze miejsce wypadowe: idealne połączenie możliwości komunikacyjnych z odległością do Rynku Głównego czy Wawelu (brak ograniczeń poruszania się i bezpłatne parkowanie dla samochodów, liczne strzeżone parkingi, bardzo dobrze zaplanowana komunikacja miejska z pozostałymi częściami miasta i okolic np. Wieliczki, 10-15 minut spacerem do Rynku Głównego).
Tematyczne imprezy, dni kultury, festiwale – w gąszczu propozycji, każdy znajdzie coś dla siebie, nie tylko na krótki biznesowy pobyt czy też weekendowy odpoczynek, ale także na inspirujący i niepowtarzalny urlop.
Struktura i standard pokoi
W Hotelu Kazimierz II znajduje się 23 komfortowo i przytulnie urządzonych pokoi (1-os. i 2-os.). Standardowe wyposażenie to TV + radio, telefon, bezpłatny dostęp do internetu. W każdym pokoju znajduje się łazienka (prysznic, WC, umywalka, kosmetyki). Żelazko wraz z deską do prasowania oraz suszarki do włosów są dostępne na życzenie Gości. Dla gości hotelu bezpłatna bagażownią oraz skrytki depozytowe w części recepcyjnej.
Wyżywienie
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie podawane w gustownie urządzonych wnętrzach (sala Kryształowa, sala Czerwona). Szwedzki stół i szeroki wybór dodatkowych posiłków zachwyci każdego klienta. W popołudniowych godzinach goście mogą skorzystać z room-service (kawa, herbata, napoje).
Wyposażenie
Dysponujemy również własnym monitorowanym parkingiem oddalonym ok. 150 m od Hotelu.
Infrastruktura konferencyjna
Do dyspozycji gości są również dwie sale konferencyjne (dla 15 osób oraz 35 osób) wraz z podstawowym wyposażeniem. Dla grup oraz uczestników konferencji istnieje możliwość zamówienia przerw kawowych, obiadów i kolacji.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Kazimierz II Kraków - rezerwuj taniej hotel Kazimierz II Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Kazimierz II Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Kazimierz II Kraków już teraz