hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Gródek Kraków - najlepsza oferta na hotel Gródek Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Gródek Kraków - najlepsza oferta na hotel Gródek Kraków
Lista miast > Hotele KrakówGródek Kraków

Gródek

Adres Ul. Na Gródku 4, Kraków
Galeria zdjęć
Gródek - hotel Kraków
Gródek - hotel Kraków
Gródek - hotel Kraków
Gródek - hotel Kraków
Gródek - hotel Kraków
Gródek - hotel Kraków
Gródek - hotel Kraków
Gródek - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Gródek ***** jest usytuowany w Starym Mieście w Krakowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego, dzięki czemu goście mogą w pełni korzystać z oferty kulturalno – turystycznej miasta.
Struktura i standard pokoi
Każdy pokój ma swój niepowtarzalny charakter, podkreślony przez indywidualną aranżację wnętrza w stylach od renesansu do współczesności. Hotel posiada 23 pokoje. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami.
Opłata miejscowa 1,60PLN/os./dzień płatna bezpośrednio w hotelu.
Wyżywienie
W podziemiach luksusowego hotelu mieści się Restauracja Gródek. Emanuje spokojem i elegancją, które podkreśla prostota form skórzanych foteli w kolorze kremowym. Dzięki przemyślanej aranżacji będą Państwo mieli wrażenie, iż promienie słońca igrają na stole, talerzach, w kieliszku wina. Propozycje w karcie zmieniają się zgodnie ze zmianami pór roku. Jednakże każdy znajdzie tu zawsze coś dla siebie.
Zapraszamy także do stylowego baru - biblioteki. Urządzona w stylu angielskiego pubu - będzie idealnym miejscem na spotkanie w męskim gronie.
Wyposażenie
Po całym dniu pracy goście mogą odpocząć w saunie, bibliotece lub wśród zieleni kwiatów w oranżerii i w restauracji „Cul-de-Sac”.
Hotel dysponuje 2 miejscami parkingowymi przy obiekcie. Dodatkowo dla naszych gości zapewniamy miejsca parkingowe przy ulicy Starowiślnej 13 (w kompleksie Pałacu Pugetów). Usługa odstawienia samochodu z hotelu na parking oraz podstawienia samochodu z parkingu do hotelu dla naszych gości hotelowych w cenie parkingu.
W całym hotelu dostępny jest darmowy bezprzewodowy i przewodowy Internet
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Gródek Kraków - rezerwuj taniej hotel Gródek Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Gródek Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Gródek Kraków już teraz