hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Hotel Floryan Old Town Kraków - najlepsza oferta na hotel Hotel Floryan Old Town Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Hotel Floryan Old Town Kraków - najlepsza oferta na hotel Hotel Floryan Old Town Kraków
Lista miast > Hotele KrakówHotel Floryan Old Town Kraków

Hotel Floryan Old Town

Adres Ul. Floriańska 38, Kraków
Galeria zdjęć
Hotel Floryan Old Town - hotel Kraków
Hotel Floryan Old Town - hotel Kraków
Hotel Floryan Old Town - hotel Kraków
Hotel Floryan Old Town - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Floryan Old Town znajduje się w zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa przy Bramie Floriańskiej i murach obronnych : 200 metrów od Rynku Głównego oraz 500 metrów od dworca kolejowego.Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do najbardziej atrakcyjnych miejsc Starego Krakowa od zbiorów muzealnych i galerii, po renomowane sklepy, antykwariaty, restauracje i puby.
Struktura i standard pokoi
Mamy do dyspozycji: 8 pokoi dwuosobowych, 6 pokoi o podwyższonym standardzie dwuosobowych, 5 pokoi o podwyższonym standardzie trzyosobowych, 2 pokoje o podwyższonym standardzie czteroosobowe. Pokoje klimatyzowane z łazienkami wyposażone w minibarek, tv i telefon zapewniają komfortowy wypoczynek.
Wyżywienie
Śniadania podawane są w naszej restauracji "VESUVIO", ulokowanej w średniowiecznych piwnicach, której specjalnością są: pizza z pieca opalanego drewnem, ryby i mięsa z grilla, a także inne przysmaki kuchni włoskiej i polskiej.
Wyposażenie
Hotel nie posiada windy, hotel nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Hotel Floryan Old Town Kraków - rezerwuj taniej hotel Hotel Floryan Old Town Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Hotel Floryan Old Town Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Hotel Floryan Old Town Kraków już teraz