hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Ascot Kraków - najlepsza oferta na hotel Ascot Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Ascot Kraków - najlepsza oferta na hotel Ascot Kraków
Lista miast > Hotele KrakówAscot Kraków

Ascot

Adres Ul. Radziwiłłowska 3, Kraków
Galeria zdjęć
Ascot - hotel Kraków
Ascot - hotel Kraków
Ascot - hotel Kraków
Ascot - hotel Kraków
Ascot - hotel Kraków
Ascot - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel ASCOT *** to nowocześnie urządzony i wyposażony, oddany do użytkowania w 2007 roku obiekt, dostosowany zarówno dla potrzeb turystów jak i biznesmenów. Hotel znajduje się w bliskiej odległości zarówno Dworca PKP, jak i Rynku Głównego (5 minut).
Struktura i standard pokoi
Hotel oferuje 105 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 1, 2, 3, 4 - osobowych. Pokoje hotelu to eleganckie i funkcjonalne, wyposażone w wysokiej jakości meble pomieszczenia, umożliwiające zarówno wypoczynek, jak i wygodną pracę.
Wyżywienie
Część gastronomiczną Hotelu stanowi restauracja oraz drink bar z bogatym wyborem trunków.
Wyposażenie
Usługi bezpłatne na życzenie: deska do prasowania, żelazko, budzenie, łóżeczko dziecięce, przechowalnia bagaży, informacja turystyczna. Wszystkie pokoje są klimatyzowane w naszym Hotelu.
Usługi płatne: parking strzeżony (150 m od hotelu), pranie chemiczne i wodne, prasowanie, wysyłanie faksów, kserowanie dokumentów, wycieczki lokalne, wypożyczalnia samochodów, wypożyczalnia rowerów, taxi.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel ASCOT *** oferuje w pełni wyposażoną w sprzęt audiowizualny salę konferencyjną mogącą wygodnie pomieścić do 30 osób. To idealne miejsce do przeprowadzenia spotkań biznesowych, szkoleń lub prezentacji. Rozszerzeniem sali konferencyjnej jest część konsumpcyjna, na której zorganizujemy dla Państwa lunch'e, przerwy kawowe, małe przyjęcia lub bankiety.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Ascot Kraków - rezerwuj taniej hotel Ascot Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Ascot Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Ascot Kraków już teraz