hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Białowieski Białowieża - najlepsza oferta na hotel Białowieski Białowieża

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Białowieski Białowieża - najlepsza oferta na hotel Białowieski Białowieża
Lista miast > Hotele BiałowieżaBiałowieski Białowieża

Białowieski

Adres Ul. Waszkiewicza 218b, Białowieża
Galeria zdjęć
Białowieski - hotel Białowieża
Białowieski - hotel Białowieża
Białowieski - hotel Białowieża
Białowieski - hotel Białowieża
Białowieski - hotel Białowieża
Białowieski - hotel Białowieża
Białowieski - hotel Białowieża
Białowieski - hotel Białowieża
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel "Białowieski"*** Conference, Wellness & SPA to obiekt położony w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Zaciszna lokalizacja, unikalny mikroklimat, bezpośrednie sąsiedztwo terenów objętych ochroną w ramach programu "Natura 2000", a jednocześnie bliskość Białowieskiego Parku Narodowego i zabytków pozostawionych przez cara Aleksandra III sprawiają, że obiekt jest idealnym miejscem do wypoczynku.
Struktura i standard pokoi
Hotel „Białowieski”*** Conference Wellness & SPA dysponuje 86 komfortowo wyposażonymi pokojami. 24 pokoje i apartamenty znajdują się w nowo oddanej części Komfort & Business, zaś 62 pokoje w części Standard Hotelu. W każdym pokoju zapewniamy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Wysoki standard obiektu wraz z ciepłym charakterem wnętrz i rodzinną atmosferą sprzyja odpoczynkowi i relaksowi.
Wyżywienie
Restauracja mieści sie na parterze hotelu. Zjemy tu niepowtarzalne potrawy, które uwodzą swym niepowtarzalnym smakiem. Proponujemy wybór posiłków zarówno w formie bufetów regionalnych i tematycznych, jak również dań À la carte.
Wyposażenie
Ośrodek SPA Hotelu "Białowieski" to największy kompleks saun i gabinetów odnowy biologicznej w Białowieży, a także jeden z największych basenów w północno-wschodniej Polsce. W jego skład wchodzi: basen o powierzchni ponad 170 m2 (dzika rzeka, ławki do masażu wodnego, podwodne oświetlenie), strefa łaźni i saun (polecamy rytuały saunowe), natryski wrażeń, wewnętrzne jacuzzi, całoroczne zewnętrzne jacuzzi, pool-bar serujący orzeźwiające koktajle i drinki
Wypoczynek
"Białowieski"*** Conference, Wellness & SPA dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi o zróżnicowanej powierzchni, umożliwiającymi dowolną aranżację przestrzeni.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Białowieski Białowieża - rezerwuj taniej hotel Białowieski Białowieża - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Białowieski Białowieża taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Białowieski Białowieża już teraz