hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Wodnik Bełchatów - najlepsza oferta na hotel Wodnik Bełchatów

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Wodnik Bełchatów - najlepsza oferta na hotel Wodnik Bełchatów
Lista miast > Hotele BełchatówWodnik Bełchatów

Wodnik

Adres Miejscowość Słok k. Bełchatowa 3, Bełchatów
Galeria zdjęć
Wodnik - hotel Bełchatów
Wodnik - hotel Bełchatów
Wodnik - hotel Bełchatów
Wodnik - hotel Bełchatów
Wodnik - hotel Bełchatów
Wodnik - hotel Bełchatów
Wodnik - hotel Bełchatów
Wodnik - hotel Bełchatów
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Nad samym brzegiem czystych wód zalewu Słok, w otoczeniu pięknej zieleni pachnących, sosnowych lasów, wkomponowany jest hotel 'Wodnik'. Dzięki otaczającej przyrodzie, każdy Gość hotelu znajdzie chwilę na wyciszenie i doskonałe warunki do relaksu, jak również spokojnej pracy. Dogodne połączenia drogowe oraz odległość 10 minut jazdy od trasy Katowice-Warszawa i Wrocław-Warszawa, jak również położenie w samym centrum Polski, sprzyjają organizacji spotkań firmowych nawet dla tych firm, których przedstawicielstwa rozmieszczone są w odległych krańcach kraju.
Struktura i standard pokoi
W hotelu czeka na Państwa 350 wygodnych łóżek w 195 jedno- i dwuosobowych pokojach oraz apartamentach. Nasze czyste i przytulne pokoje wyposażone są w szerokie wygodne łóżka, łazienki z prysznicami lub wannami, 20 calowe telewizory, radia, telefon i Internet (w 75% pokojach stałe łącze światłowodowe).
Wyżywienie
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie sale restauracyjne - *Zielona* na 140 osób i *Pastelowa* na 90 osób oraz trzy salki klubowe - *Seledynowa* na 30 osób, *Pistacjowa* na 20 osób i *Miodowa* na 40 osób, drink bar, kawiarnie przy basenie i klub nocny dla około 30 osób. Obok hotelu, wśród drzew znajdują się także dwa ogródki grillowe, w których organizujemy różnego rodzaju imprezy plenerowe i biesiady dla blisko 350 osób. Biesiadowanie w ogródku, na świeżym powietrzu może uatrakcyjnić kapela regionalna, czy tez występ artystyczny zgodny z upodobaniem naszych Gości, zaś specjalnie przygotowany teren umożliwia zorganizowanie zabaw tanecznych czy tez zawodów sportowych.Oferujemy również obsługę cateringową imprez odbywających się w miejscu wskazanym przez zamawiającego.
*Restauracje* Restauracje 'Hotelu Wodnik' mogą pomieścić 350 osób. Profesjonalna i dyskretna obsługa, to obok świetnej kuchni, najważniejsze atuty restauracji. Niepowtarzalna atmosfera, nastrojowe wnętrza i muzyka - taka jaką chcesz!
Wyposażenie
Po trudach intensywnych szkoleń, czy konferencji każdy z naszych Gości, udając się na spacer brzegiem czystego zalewu wśród szumu sosen, może zapomnieć nie tylko o pracowitym dniu, ale także o gwarze i pośpiechu dnia codziennego. Dodatkowym balsamem dla duszy i ciała będzie oferta centrum rekreacyjnego, gdzie Goście mogą skorzystać z 25-metrowego basenu, 100-metrowej zjeżdżalni, sauny suchej i parowej, solarium, siłowni i jacuzzi. W pogodne dni do dyspozycji są także wypożyczalnia sprzętu wodnego, rowery, dwa boiska do piłki plażowej, dwa korty z powierzchnią tartanową oraz boisko do piłki nożnej.
Infrastruktura konferencyjna
Naszym Gościom oferujemy 12 sal konferencyjnych łącznie dla 700 osób, które są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz sieć komputerową. Dogodne warunki konferencji udaje nam się stworzyć nie tylko dzięki bardzo dobrej infrastrukturze, ale też dzięki wspaniałej otaczającej hotel przyrodzie i przede wszystkim dzięki życzliwemu i fachowemu personelowi.
Standardowe wyposażenie każdej sali konferencyjnej: rzutnik pisma, ekran, flipchart z mazakami i papierem, TV + video, nagłośnienie na dużych salach.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Wodnik Bełchatów - rezerwuj taniej hotel Wodnik Bełchatów - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Wodnik Bełchatów taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Wodnik Bełchatów już teraz