hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Sport Hotel Bełchatów Bełchatów - najlepsza oferta na hotel Sport Hotel Bełchatów Bełchatów

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Sport Hotel Bełchatów Bełchatów - najlepsza oferta na hotel Sport Hotel Bełchatów Bełchatów
Lista miast > Hotele BełchatówSport Hotel Bełchatów Bełchatów

Sport Hotel Bełchatów

Adres Ul. 1-go maja 63, Bełchatów
Galeria zdjęć
Sport Hotel Bełchatów - hotel Bełchatów
Sport Hotel Bełchatów - hotel Bełchatów
Sport Hotel Bełchatów - hotel Bełchatów
Sport Hotel Bełchatów - hotel Bełchatów
Sport Hotel Bełchatów - hotel Bełchatów
Sport Hotel Bełchatów - hotel Bełchatów
Sport Hotel Bełchatów - hotel Bełchatów
Sport Hotel Bełchatów - hotel Bełchatów
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Sport Hotel to doskonałe miejsce na wypoczynek, przystanek w podróży służbowej czy pobyt biznesowy. Nasza obsługa rozumie indywidualne potrzeby naszych Gości i stara się zapewnić jak najlepsze warunki pobytu zarówno Gości w podróży jak i tych, dla których staliśmy się na jakiś czas drugim domem. Dzięki ciepłej, kameralnej atmosferze tworzymy bezpieczny i przyjazny azyl dla ludzi będących z dala od rodzinnego domu.
Struktura i standard pokoi
Naszym Gościom oferujemy 100 miejsc noclegowych w 52 pokojach, w tym:
- 16 pokoi jednoosobowych,
- 20 pokoi dwuosobowych,
- 12 pokoi dwuosobowych LUX z możliwością adaptacji na pokoje trzyosobowe,
- 4 apartamenty

Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem (z wyjątkiem apartamentów, które są wyposażone w wanny), telefon, TV SAT, mini bar oraz dostęp do bezprzewodowego (sieć Wi-Fi), nieodpłatnego Internetu. Apartamenty posiadają klimatyzację.
Poprzez ciepłą kolorystykę wnętrz oraz starannie dobrane wyposażenie zapewniamy sprzyjające warunki do pracy i wypoczynku. Posiadamy pokoje przeznaczone dla Gości niepalących oraz dla Gości palących.
Wyżywienie
Zapraszamy Gości do eleganckiej restauracji, drink baru, night klubu z kręgielnią oraz ogródka hotelowego z grillem i placem tanecznym. Stonowany klimat restauracji hotelowej pozwala na odprężenie się i oddanie się delektowaniu wykwintnych potraw Szefa Kuchni oraz wybornych ciast i deserów z własnej cukierni.
Szczególnie godna polecenia jest regionalna kuchnia łódzka, która wyrosła na styku czterech kultur i jest mieszanką kuchni polskiej, żydowskiej, niemieckiej i rosyjskiej. Największym uznaniem cieszy się kuchnia żydowska, której potrawy o oryginalnym smaku przygotowujemy wg tradycyjnych przepisów. Dania muszą być koszerne czyli przygotowywane wg określonych reguł, zgodnych z zaleceniami religijnymi.
Wyposażenie
Dla pełnego komfortu naszych Gości room service zapewnia dostawę posiłków i napoi do pokoju, pranie oraz prasowanie odzieży.
Hotel jest przystosowany do obsługi gości niepełnosprawnych.
Oferujemy Gościom nieodpłatne stanowisko komputerowe z dostępem do sieciowego Internetu.
Infrastruktura konferencyjna
Sport Hotel – Centrum Sportu i Kongresu posiada szerokie możliwości w zakresie organizacji szkoleń, konferencji, kongresów. Centrum Konferencyjne Sport Hotelu to połączenie nowoczesnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych z profesjonalnym wyposażeniem oraz fachową obsługą.
Grupom konferencyjnym zapewnimy nowoczesny sprzęt audiowizualny, zaplecze gastronomiczne wraz z obsługą oraz pomoc techniczną.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Sport Hotel Bełchatów Bełchatów - rezerwuj taniej hotel Sport Hotel Bełchatów Bełchatów - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Sport Hotel Bełchatów Bełchatów taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Sport Hotel Bełchatów Bełchatów już teraz